Czapka na sezon, sezon na czapkę

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: berszi

Czytano: 491 razy | Kategoria: Sklepy internetowe | Ilość słów: 414 | Data: 24.04.14 | 0 komentarzyO nakryciach głowy pisano już wiele. W wielu magazynach dostępne są kolorowe zdjęcia modnych czapek, bandanek, beretów. Wystarczy przejrzeć internetowe strony z modą i co zobaczymy? – modne nakrycia głowy. Każde nakrycie głowy ma inne przeznaczenie.


Są czapki zimowe, czapki letnie, czapki z daszkiem, czapki wełniane, czapeczki na rower, czapki narciarskie. W sezonie zimowym wiadomym jest, że największym zainteresowaniem będą się cieszyły czapki zimowe i czapki narciarskie. Te drugie wykonywane są z odpowiednich materiałów i tkanin. Muszą być dobrze ocieplone. Do ocieplenia czapki narciarskiej służy często polar. Narciarskie czapki muszą się dobrze trzymać głowy i nie mogą zasłaniać oczu, gdyż utrudniałoby to jazdę na nartach. Każda czapka jak widać musi pełnić określone funkcje i poza tym, że powinna być ładna, przypaść nam do gustu, to jeszcze powinna być praktyczna. Dobrze dobrana czapka na narty będzie gwarancją naszego sukcesu na stoku. Czapki zimowe muszą być cieple i grzać w uszy. Zimą dobrze założyć czapkę wykonaną z kolorowej włóczki. Taka czapka potrafi rozjaśnić zimowy, szary świat. W ostatnim sezonie modnym rozwiązaniem były troczki przy czapce. Taką czapkę można zawiązać wówczas pod szyją. Będzie nas chroniła przed zimnem i wiatrem.

Wiosna i lato to ciepłe pory roku. Wtedy zrzucamy z siebie zimowe ubrania, kurtki i płaszcze odkładamy na bok, do szafy. Robimy miejsce dla lekkich okryć, koszulek, tenisówek. Wiosną większość z nas myśli również o tym, żeby uprawiać sport. Jednym z najbardziej popularnych sportów jest bieganie, na drugim miejscu: jazda rowerem. Czapki stają się wówczas nieodłącznym elementem strojów sportowych. Latem organizowane są również imprezy sportowe, podczas których wykorzystuje się czapki z daszkiem. Takie czapki można zakładać później na rowerowe wycieczki, spacery po lesie, łące, na wycieczki nad jezioro lub na wieś. Czapeczka z daszkiem może mieć różny kolor, jednolity, a może być także z nadrukiem, obrazkiem lub haftem. W sklepach sprzedaje się coraz więcej różnorodnychczapek. Daszek potrafi chronić przed wiatrem i słońcem. Jadąc rowerem nie będą nam już potrzebne okulary przeciwsłoneczne. Latem możemy korzystać również bandanek. Chustka taka chroni przed promieniami słonecznymi. Bandanki wykorzystuje się najczęściej podczas wakacyjnych wyjazdów, spacerów i wycieczek.


Bez względu na to, jaką mamy porę roku, okazuje się, że czapka nieustannie nam towarzyszy. Jest niezwykle przydatna i praktyczna. Chroni przed zimnem, słońcem, przed wiatrem, a nawet śniegiem czy deszczem. Może być również doskonałym dodatkiem do całości, podkreślić nasz styl i charakter.


Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.