Projektowanie stron internetowych - jak?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: wmazur

Czytano: 407 razy | Kategoria: Sklepy internetowe | Ilość słów: 309 | Data: 23.08.12 | 0 komentarzyCzy jesteś świadomy od czego zacząć jeśli myślisz o tworzeniu stron internetowych? Definitywnie nie jest to nic trudnego, ale żeby strona www wyglądała profesjonalnie trzeba się zastanowić na kilkoma kwestami.


Jeżeli chciałbyś mieć własną witrynę internetową, powinieneś przede wszystkim dokładnie wiedzieć na jaki temat chciałbyś tę witrynę zrobić. Np. jeżeli interesujesz się bardziej podróżowaniem, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest zrobienie serwisu internetowego, w którym będziesz najzwyczajniej umieszczał swoje fotografie i relacje z wycieczek, przykładowo do malowniczo położonej miejscowości Nowy Sącz. Gdy będziesz już posiadał pomysł na witrynę, powiedzmy, iż będziesz także posiadał treść na witrynę, to następnie powinieneś zaprojektować witrynę. Jednak dla początkującego webmastera, zaprojektowanie strony jest bardzo ciężkie. Choć oczywiście definitywnie w tym nie ma nic ciężkiego.

Na dobry początek możemy korzystać z różnego rodzaju poradników tworzenia witryn internetowych. Należy jasno powiedzieć, że tego typu poradników w Sieci odnajdziemy bardzo wiele. Należy także pamiętać, że niezwykle pomocne są fora dyskusyjne, gdzie można nawet zadawać doświadczonym twórcom stron różnego rodzaju pytania. Warto także dodać, iż ciekawym rozwiązaniem jest skorzystanie z tzw. cms-ów, czyli systemów zarządzania treścią. Tego typu cms może na początku trudno opanować, lecz naprawdę systemy zarządzania treścią to bardzo dobre narzędzie.

Naturalnie witryna musi zostać także przez nas w odpowiedni sposób wypromowana. Przecież jeśli zrobiliśmy porządną witrynę, to taka witryna powinna jak najbardziej być przeglądana przez tych internautów, którzy zamieszkują Gorlice, Gdańsk, ale także np. Nowy Jork. W jaki sposób promować swoją witrynę? Można podać bardzo dużo rozwiązań, lecz rewelacyjne jest pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych. Np. jeżeli posiadasz stronę o Limanowej, to musisz się starać aby po wpisaniu przez kogoś w wyszukiwarce stron frazy Limanowa, prowadzona przez Ciebie witryna była bardzo wysoko.
Podpis

wmazur


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.