Szablony sklepów internetowych - braki

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: cirgweb

Czytano: 462 razy | Kategoria: Sklepy internetowe | Ilość słów: 319 | Data: 14.08.12 | 0 komentarzySprzedaż przez internet jest coraz bardziej popularna. Nie ma wątpliwości, że za parę lat będziemy kupowali chleb przez internet. Warto już dzisiaj założyć sklep elektroniczny.


Jeżeli zajmujesz się sprzedażą internetową to zapewne rozumiesz jak dynamicznie rozwija się sprzedaż internetowa. Bardzo często ludzie szukają urządzeń rtv/agd poprzez internet. Nie mamy co liczyć, że nagle przestaną to robić i zaczną chodzi do sklepów. Jest to duch naszych czasów i koniec. Dlatego na miarę potrzeb chciałoby się mieć ciekawe szablony graficzne dla sklepów internetowych. Jednak szablony sklepów internetowych są zdecydowanie rzadziej spotykane niż zwykłe szablony stron. Być może ludzie nie szukają oryginalnych i nowych szablonów, tylko wolą ściągać gotowce. A może brakuje firm, które potrafiłyby stworzyć szablony dla popularnych skryptów sklepów internetowych. Faktycznie projektowanie szablonów sklepów internetowych jest trudniejsze od projektowania zwykłych szablonów. Jeżeli weźmiemy pod uwagę to, że większość firm robi to co większość, to rzeczywiście nie mamy się co dziwić.
Dlatego miałbym apel do firm, które tak bardzo się lansują na twórców wspaniałych stron internetowych, aby zwróciły uwagę na małą lukę, którą trzeba czymś konkretnym wypełnić. Rozumiem, że po przeczytaniu mojego apelu ktoś weźmie się do roboty i zacznie pisać, rysować ciekawe szablony, aż w końcu projektowanie szablonów sklepów internetowych stanie się równie popularne jak tych zwykłych. Tylko mam małą prośbę, aby to nie były kopie starych szablonów stron, lecz zupełnie nowe, rysowane z pasją. Najlpeiej z unikalnymi elementami wykonanymi we flashu.
Korzystając z okazji chciałbym podziękować firmom internetowym, które tworzą skrypty dla sklepów internetowch. Jak wiecie, to większość z nich możecie pobrać za darmo i prowadzić swój sklep samodzielnie. Te darmowe skrypty potrafią bardzo wiele i są integrowane z płatnościami internetowymi, co jest dzisiaj standardem. Kiedy jeszcze dojdą do tego nowe szablony, to będzie już full wypas!Podpis

Robert CIRG WEB


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.