Strona internetowa wizytówką firmy

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: interface1

Czytano: 462 razy | Kategoria: Internet | Ilość słów: 314 | Data: 06.03.13 | 0 komentarzyTworzenie stron internetowych jest niezwykle odpowiedzialnym zadaniem, które najczęściej powierzamy profesjonalistom doświadczonym w swojej branży. Dzięki temu mamy pewność dobrze wykonanego zlecenia.


Strona internetowa to poważna inwestycja, która się zwraca. Raz na kilka lat warto zlecić wykonanie nowej strony lub regularnie odświeżać i aktualizować istniejącą, aby nie pozostać w tyle za konkurencją.

 

W obecnej sytuacji na rynku trudno sobie wyobrazić, aby jakaś firma funkcjonowała bez strony internetowej. Jest to sprawa zupełnie oczywista i niebudząca sprzeciwu. Jednak nie wszyscy właściciele i prezesi firm przykładają odpowiednią wagę do szczegółów strony, a więc jej funkcjonalności, warstwy językowej i ogólnej jakości.

 

Duża konkurencja w większości branż powoduje, że sposób zaprezentowania oferty jest nawet ważniejszy od samej oferty. Pierwsze wrażenie gra ogromną rolę. Nie należy więc ograniczać się, jeśli chodzi o ilość informacji i uzupełniających je zdjęć, wizualizacji na stronie. Jeśli są one dobrze zorganizowane, ułożone w przejrzysty sposób, strona staje się przyjazna dla użytkownika, i wzrasta szansa, że będzie on chciał dłużej na niej przebywać i skorzystać z oferty.

 

Zmiana trendów

 

Na przestrzeni czasu można stwierdzić, że w tworzeniu stron www trendy co parę lat ulegają zmianie. Kilka naście lat temu w internecie dużo było stron www wykonanych w całości w technologii flash. Dzisiaj raczej się od tego odchodzi, ponieważ większą popularnością cieszy się pozycjonowanie stron poprzez SEO, a w przypadku strony flashowej jest to mocno utrudnione. Oczywiście niewielka animacja flashowa na stronie może być jej atrakcyjnym wzbogaceniem.

 

Kreatywność to podstawa w tworzeniu stron, aby nie tylko nadążyć za aktualnie panującymi trendami, ale też trwale przyciągnąć na witrynę użytkowników. Prosta nawigacja, wygoda poruszania się po stronie, szybkość odnajdowania informacji – to zagadnienia ważne dla wszystkich internautów. A to właśnie oni są najsurowszymi recenzentami strony www.
Podpis

Agencja Interaktywna Positiv Style - tworzymy strony internetowe


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.