Jak dodać artykuł?

Postanowienia ogólne


1. Przede wszystkim bardzo nam miło, że zainteresowałeś się dodawaniem artykułów do naszego serwisu. Gwarantujemy, że dzięki temu zarówno wykreujesz swoją markę (sygnując się na przykład imieniem i nazwiskiem), jak i wypromujesz swoją stronę internetową (poprzez odpowiednie wstawianie odnośników).

2. Dodając artykuł do naszego serwisu nadal jesteś jego właścicielem i za niego odpowiadasz. Pamiętaj więc, aby nie publikować treści niezgodnych z polskim prawem. Jednocześnie, dodanie artykułu jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu i polityki prywatności.

3. Dodając artykuł oświadczasz, że jesteś jego autorem i posiadasz do niego wszelkie prawa.

4. Dodając artykuł zgadzasz się na ich przedruk w innych serwisach z zachowaniem wszelkich odnośników i Twojej stopki.

Dodawanie artykułu


1. Przede wszystkim zacznij od rejestracji - to konieczne minimum, aby móc dodać artykuł. Podaj prawdziwego maila, gdyż będziesz musiał/a aktywować swoje konto.

2. Minimalna długość artykułu wynosi 2000 znaków. Wstęp powinien mieć od 150 do 350 znaków i jest on jednocześnie początkiem artykułu, więc nie musisz go powtarzać. Minimalna długość rozwinięcia artykułu to 1700 znaków.

3. W treści artykułu może się znajdować maksymalnie 1 link.

4. Zabrania się publikowania artykułów zawierających treści rasistowskie, pornograficzne i erotyczne, nazistowskie i faszystowskie, terrorystyczne, hakerskie, wulgarne, hazardowe i inne niezgodne z polskim prawem, a także linków odnoszących się do tych stron.

5. Dodając artykuł musisz liczyć się z tym, że możemy w nim wprowadzić drobne zmiany (korekta, literówki, formatowanie, zmiana kategorii).

6. Tytuł artykułu nie może być wyłącznie słowem kluczowym, które linkujesz. Wysil się na coś bardziej ambitnego.

7. Artykuł MUSI być podzielony na akapity, być wyjustowany, a najważniejsze informacje pogrubione. W innej sytuacji, artykuł może zostać odrzucony. Pamiętaj, że jeśli kopiujesz artykuł z Worda, to formatowanie może się zepsuć - czcionka może być nienaturalnie mała lub wręcz wielka. W takiej sytuacji najlepiej wklej tekst do notatnika i skopiuj stamtąd.

8. Zamieszczając w swoim artykule obrazek lub fotografię, oświadczasz, że masz prawo do jej wykorzystania.

Przedruk artykułów


1 . Właściciele stron internetowych mogą kopiwać zawarte tu artykuły przy zachowaniu wszystkich odnośników i stopki autorskiej, a także odnośnika do serwisu Pióropolis.

2. Właściciel strony powinien zadbać o analogiczne formatowanie tekstu, jak w przypadku jego oryginału.

Podpis


1 . Podpis, zwany sygnaturką lub stopką to informacja o autorze zawarta pod wpisem.

2. Użytkownik może w niego wstawić maksymalnie 1 link wychodzący, ale tylko wtedy, jeśli w treści nie będzie drugiego linka. Maksymalna liczba linków w artykule wynosi jeden, bez względu na to, gdzie jest on zamieszczony.

3. Każdy kolejny link sprawi, że artykuł zostanie odrzucony. Jednocześnie, administracja zastrzega sobie możliwość usunięcia wszystkich linków, poza pierwszym.


Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.