Grafika i animacja


1: Desktop Publishing - co to znaczy?
Współcześnie dużo osób jest wręcz uzależnionych od komputera. Jest to całkowicie zrozumiałe, jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że to nowoczesne urządzenie, na którym ma się szansę dokonywać trudnych obliczeń...

2: Flash - niezbędny w animowaniu
Nowoczesna technika idzie ciągle do przodu. Teraz to komputery są narzędziami, jakie bardzo dobrze mogą zastępować działanie człowieka, gdyż wykonają ją szybciej, dokładniej i co za tym idzie, bardziej skutecznie.

3: Grafika cyfrowa daje ciekawe perspektywy
Zważywszy na rozwój technologiczny, jeszcze większa liczba ludzi wpisuje w wyszukiwarce takie wyrażenie, jak grafika komputerowa kurs. Skąd taka popularność opisywanej sfery i dla kogo poświęcony jest ten kurs?

4: Najważniejsze cechy dobrej prezentacji multimedialnej
Microsoft Power Point to profesjonalne narzędzie przygotowane w celu tworzenia dynamicznych prezentacji multimedialnych z zastosowaniem wielu efektów możliwych do uzyskania w programach pakietu Microsoft Office. Tworzone w tym programie prezentacje idealnie nadają się do przedstawienia własnej firmy i proponowanej przez nią oferty.

5: Tapety na pulpit dla pań i panów
Sporo pracujesz przy komputerze, ale cierpisz z powodu monotonności? Spróbuj odmienić czas spędzony przed monitorem ubarwiając tło swojego pulpitu jedną z tysięcy tapet dostępnych w Internecie. W tym artykule znajdziesz wskazówki dotyczące doboru tapety zarówno dla pań jak i panów.


Strona 1 z 1
[1]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.