Tapety na pulpit dla pań i panów

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Franz

Czytano: 1537 razy | Kategoria: Grafika i animacja | Ilość słów: 391 | Data: 12.12.11 | 0 komentarzySporo pracujesz przy komputerze, ale cierpisz z powodu monotonności? Spróbuj odmienić czas spędzony przed monitorem ubarwiając tło swojego pulpitu jedną z tysięcy tapet dostępnych w Internecie. W tym artykule znajdziesz wskazówki dotyczące doboru tapety zarówno dla pań jak i panów.


Otóż zauważono, że ludzie różnie dobierają tapety w zależności od płci. I tutaj nie ma się co dziwić, w końcu nie trudno się domyślić, że mężczyźni preferują tapety z kobietami, samochodami czy nawet z motywami informatycznymi, natomiast kobiety raczej gustują w innych kategoriach, takich jak zwierzęta czy widoki. W tym artykule dowiesz się więcej na temat odpowiedniego doboru grafiki, która będzie nam służyła jako tło pulpitu.

Tapety dla pań

Tak jak już wspominałem, kobiety o wiele częściej szukają tapet, na których będą mogły zobaczyć piękny romantyczny krajobraz lub inne spojrzenie na naturę. Z pewnością dlatego, że taki dobór tapet jest uspokajający, pozwala się zrelaksować podczas długiej pracy przy komputerze, a także odpocząć. Niezwykle popularnymi kategoriami wśród kobiet są, jak udało mi się zauważyć tapety z zachodami Słońca, oraz uwielbiane przez nie zwierzęta, czyli zawsze sympatycznie wyglądające tapety z kotkami. Dobrą radą dla pań jest dobór takiej grafiki, aby nie raził zbytnio po oczach, wszakże wzrok należy oszczędzać, a zarazem aby po spojrzeniu na własny pulpit pojawiał się uśmiech na naszej twarzy.

Tapety dla panów

Zupełnie inaczej sprawa ma się u mężczyzn, o czym wspominałem już na początku artykułu. Tutaj automatycznie nasuwa się kilka uwag. Ustawienie tapety na pulpit z ulubioną piosenkarką czy modelką z pewnością nie jest złym pomysłem, ale raczej nie zalecanym na komputerach służbowych. Co innego nasze domowe sprzęty, choć i tak nie radziłbym z przesadzaniem z erotyzmem płynącym z naszego pulpitu. Innymi bardzo ciekawymi kaoegoriami są z pewnością samochody. W sieci znajdziesz masę obrazów poświęcym dosłownie każdej marce samochodów, dlatego każdy fan motoryzacji może znaleźć samochód swoich marzeń i usadowić go na swoim pulpicie.

Podsumowanie

Zmiana tapety musi wpłynąć korzystnie na nasze samopoczucie w czasie jaki musimy poświęcić na pracę przy komputerze. Dlatego nie wahaj się, odmień swój pulpit a zarazem sporą część swojego życia. Róbcie tak zawsze, gdy będziecie mieli na to ochotę, z pewnością nie wyjdzie wam to na złe.
Podpis

Franz


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.