Gry komputerowe


1: Gry online pojawiają się w Internecie jak grzyby po deszczu.
Gry online to popularne zjawisko w aktualnym, szerokim medium jakim jest Internet. Z dnia na dzień powstają nowe tytuły z coraz to lepszą grafiką, grywalnością i wiernością czy też oddaniem szczegółów.

2: LIGHTING RETURNS FINAL FANTASY XIII
Trzecia część „trzynastki" będzie zarazem jej finalną i na dobre zamknie wątki zarówno z oryginalnego FFXIII,jak i FFXII1-2. Spotkamy w niej wielu starych znajomych (jak choćby Hope'a czy Snowa), ale główne skrzypce zagra właśnie Lightning będąca jedyną grywalną postacią tego epizodu.

3: Gry w przeglądarce - potencjał?
W dzisiejszych czasach, gdy dostęp do komputera i internetu ma niemal każdy, coraz bardziej popularne stają się gry w przeglądarce. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że w większości przypadków są darmowe i nie wymagają instalacji.

4: Hegemonia firmy Blizzard
Blizzard Entertainment to Amerykańska firma, powstała u schyłku XX wieku. Od lat zajmuje się tworzeniem innowacyjnych gier MMORPG, takich jak World of Warcraft oraz Diablo III.

5: Fenomen gier MMORPG
Rynek gier komputerowych jest tak popularny i tak obłożony tytułami wszelkiego typu, że przebić się nowościom jest bardzo trudno, a oczekiwania względem nich są ogromne. W całym gąszczu gier jest jednak jeden gatunek zdający się rządzić innymi prawami - MMORPG.

6: Blizzard zawojował świat
Historia firmy Blizzard jest równie pasjonująca i burzliwa jak lądowanie pierwszego człowieka na Księżycu. Warto poznać losy tak ważnej firmy, która w znacznym stopniu wpłynęła na świat gier MMORPG. Poznaj sztandarowe produkcje firmy, takie jak Diablo, World of Warcraft oraz Heroes of Warcraft.

7: Era bazarów – Gry dzieciństwa
Pierwsza połowa lat dziewięćdziesiątych w Polsce upłynęła pod hasłem handlu bazarowego. Ludzie masowo wyjeżdżali robiąc zakupy za czeską granicą po, to by w Polsce sprzedać zakupiony towar za dobre pieniądze.

8: Gra Tetris - Opis i historia powstania
Tetris jest logiczną grą komputerową, która została stworzona 1984 roku, w ZSRR przez Aleksieja Pażytnowa oraz jego dwóch współpracowników Geriasimowa i Pawłowskiego.

9: Najlepsze konsole i gry komputerowe
Dla pasjonatów gier komputerowych nie ma znaczenia pora roku czy pogoda za oknem. Liczy się odpowiedni sprzęt do gry i oczywiście sama gra. Porównywarka cen Nokaut.pl sprawdziła na czym i w co grają Użytkownicy i przygotowała ranking najpopularniejszych konsol i gier komputerowych.

10: Magia w świecie gier
Magia to ważny element każdej gry. Postacie, z którymi mamy w nich styczność mogą posługiwać się nią w mniejszym, bądź większym stopniu. Rodzaje magii z jakimi mamy do czynienia dostrzec możemy chociażby takich gier gatunku MMO RPG jakmi są World of Warcraft i Lineage II.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.