Oprogramowanie


1: Nowoczesne narzędzia wspomagające pracę przedsiębiorcy
Praca przedsiębiorcy, który z pasją realizuje swój pomysł na biznes, wymaga odpowiedniego przygotowania. Jednak wiedza, doświadczenie, czy otwarcie na nowe rozwiązania w branży to nie jedyne czynniki, które przesądzą o sukcesie działalności.

2: Nowe możliwości biznesowe
Informatyczne firmy oferują ogromne możliwości dla firm różnych branż. Oferowana pomoc obejmuje obszary procesów biznesowych, systemów sprzedażowych oraz wizerunkowych.

3: Koszty powodem stagnacji przedsiębiorstw
Nowoczesne narzędzia informatyczne w produkcji nie zawsze są wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa. Zazwyczaj problem jest w kosztach lub staroświeckich przekonań.

4: Optymalizacja obiegu dokumentów
Wszystkie dokumenty, zarówno drukowane, jak i te w formie elektronicznej, są w ciągłym ruchu. Problem pojawia się jednak, gdy do tego nieustającego obiegu wkrada się bałagan i brak usystematyzowania. W większości przypadków skutkuje to pojawieniem się problemów z aktualizacją informacji.

5: Era przepływu informacji
W przedsiębiorstwach XXI wieku zaraz obok tradycyjnych zasobów materialnych i niematerialnych występuje wiedza. Bazuje ona na wszelkiego rodzaju informacjach, które wymagają ciągłego aktualizowania i udostępniania. Aby sprostać zadaniu, a zarazem maksymalnie je uprościć powstała idea workflow.

6: Komputer pomoże ci w organizacji czasu pracy
Małe przedsiębiorstwa nie stanowią zazwyczaj problemu w kwestii organizacji rozkładu zadań i obowiązków poszczególnych osób. Zmienia się to jednak wraz ze wzrostem rozmiarów firmy, a problem jest zdecydowanie największy tam, gdzie dochodzi do konieczności pracy zmianowej.

7: Programowanie w środowisku CAD
Programy CAD ułatwiają projektantom sporządzanie dokumentacji niezbędnej przy wszystkich projektach technicznych. Artykuł przedstawia sposoby tworzenia rozszerzeń CAD.

8: Mobilny BI z technologią Microsoft
Rewolucja jaka dokonała się na rynku urządzeń mobilnych otworzyła nowe możliwość przed rozwiązaniami Business Intelligence, które dostarczają korporacjom dostęp do raportów, danych z dowolnego miejsca.

9: HDInsight w biznesie ITMAGINATION
W dobie nowych technologii Business Intelligence pełni kluczową rolę w biznesie wielu przedsiębiorstw. Narzędzia klasy Big Data, takie jak Microsoft HDInsight, ułatwiają łatwą i szybką analizę danych pochodzących z różnych źródeł.

10: Kobiety w branży IT to rodzynki
Kto jest właścicielem domu aukcyjnego e-Bay, wiceprezesem Sun Microsystems, szefem działu gier komputerowych w Sierra On-line? To kobiety, które swoją karierę zawodową związały z branżą informatyczną. Niestety takich pań jest niewiele, mimo że IT jest najbardziej chłonną branżą na rynku pracy.


Strona 1 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.