Oprogramowanie


11: Miła podróż z telefonem
Szaleńczy pęd dzieci i młodzieży szkolnej za nowinkami technologicznymi sprawia, iż w tej materii znacznie nas wyprzedzają. Ich wiedza w tej tematyce jest zaskakująco duża.

12: Oblicze nowoczesnych kobiet
Cieszy nas postęp techniki a co za tym idzie nowoczesność w postaci przenośnych komputerów, tabletów, iPhonów, iPodów, i iPadów. Wszystko to po to, byśmy mieli świat w zasięgu ręki. Te mobilne cudeńka możemy dodatkowo wzbogacać przydatnymi dla nas aplikacjami.

13: ITMAGINATION: Łatwe zarządzanie finansami - Xelion z nową platformą
Dom Inwestycyjny Xelion uruchomił platformę internetową, pomagającą zarządzać finansami klientów w jednym miejscu. W realizacji projektu pomogła firma ITMAGINATION, która wykorzystała technologie Microsoft.

14: Jak zmieniały się systemy do zarządzania
Faktem jest iż na przestrzeni ostatnich 20 lat, każda gałęź gospodarki zmieniła się nie do poznania. Głównie za sprawą rozwoju informatyki i jej zastosowaniu w codziennym życiu. Nie inaczej sytuacja miała się z rozwoje oprogramowania biznesowego

15: Bezpieczne bity, czyli bezpieczeństwo wirtualnej bazy danych
W każdej firmie publiczny serwer dokumentów to ryzyko, że część z nich dostanie się w niepowołane ręce. Może zdarzyć się, że przechowywane tam bazy danych klientów zostaną wykorzystane w sposób, który wyraźnie zaszkodzi naszej firmie.

16: Chmura Intea nadciąga w kierunku mikroprzedsiębiorstw
Z oprogramowania dostępnego w chmurze marki Intea, korzystają głównie więksi przedstawiciele sektora MŚP i administracji publicznej. W listopadzie firma Outcom wypuściła na rynek wersję dedykowaną mikroprzedsiębiorstwom. Intuicyjność, niski koszt i funkcjonalność mają być kluczem do sukcesu.

17: Korzystanie z systemu ERP
Korzyści oraz pełne wykorzystanie oprogramowania do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Artykuł ten opisuje jak wycisnąc maksymalne możliwości z wdrożonego oprogramowania ERP. Wpis prezentuje ogólne korzyści z poszczególnych działów w przedsiębiorstwie.

18: Dla kogo są programy dedykowane ?
Na wielu forach internetowych, blogach czy portalach poświęconych tematyce IT często można znaleźć takie sformułowania jak aplikacje dedykowane czy programy i oprogramowanie projektowane na zamówienie.

19: Optymalizacja systemu Windows
System Windows, a przede wszystkim instalowane na nim aplikacje, generują całą masę składników spowalniających pracę komputera. Dzieje się tak z przeróżnych przyczyn. Jedną z nich mogą być niepoprawnie działające programy, które tworzą błędne wpisy w rejestrze systemowym.

20: Dobre darmowe programy dla każdego czekają - wystarczy ich poszukać!
Programy komputerowe - zwane też oprogramowaniem - są nieodłączną częścią informatyki, a także komputerów. Aplikacje, to praktycznie podstawa, jeśli chodzi o komputery. Programem jest system operacyjny, sterowniki, BIOS komputera itd. Dzięki programom czytasz ten tekst, oraz masz możliwość zrozumienia jego treści.


Strona 2 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.