Nowe możliwości biznesowe

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: trapatka

Czytano: 409 razy | Kategoria: Oprogramowanie | Ilość słów: 348 | Data: 28.03.14 | 0 komentarzyInformatyczne firmy oferują ogromne możliwości dla firm różnych branż. Oferowana pomoc obejmuje obszary procesów biznesowych, systemów sprzedażowych oraz wizerunkowych.


tajemnicą nie jest, że informatyka uzależniła od siebie każdą gałąź gospodarki. Przełom XX / XXI i obecnie jest tylko tego potwierdzeniem, że informatyka wyznacza kierunki rozwoju całej gospodarki. Informatyczne narzędzia, usługi i możliwości jakie oferuje są wykorzystywane przez wszystkich.

Codzienna praca, niezależnie od branży jest uzależniona od technologii informatycznych. Standardem stało się, że:

  • firmy produkcyjne działają wyłącznie ze wsparciem informatycznych systemów zarządzania produkcją,
  • sprzedaż odbywa się za pomocą internetu,
  • zarządzanie klientem biznesowym za pomocą oprogramowania CRM,
  • handlowcy wprowadzają nowe dane za pomocą urządzeń mobilnych i przygotowanych dla nich odpowiednich aplikacji
  • zmniejszyła się rola papierowych informacji, a znacznie zwiększyła elektroniczna wymiana danych

Wyżej wymienione elementy to informatyczne przedsiębiorstwa, które idą z czasem i rozwijają swoją działalność. Takie firmy, które nie zdecydował się na żaden z tych kroków już po prostu nie ma na rynku, albo zatrzymały się na latach 90 i funkcjonują na bardzo małą skalę i operują wyłącznie na lokalnym rynku.

W dobie internetu i możliwości informacyjnych jakie daje mamy duże pole manewru. Referencje jakie wystawia się kontrahentowi są idealną wizytówką i miara każdego przedsiębiorstwa. Każda szanująca się firma posiada na swojej stronie internetowej referencje klientów, co czyni ją wiarygodną.

Ważnym elementem każdej firmy jest internetowa wizytówka, która trafia do potencjalnego klienta. Nie masz strony firmowej nie ma cię w branży, takie i podobne hasła można było spotkać i to już parę dobrych lat temu. Obecnie hasło te zostało nieco uaktualnione i brzmi: "Nie masz responsywnej strony, nie masz szans".

Coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych i przegląda z nich strony internetowe, również kontrahentów. Dostosowanie strony pod względem urządzeń przenośnych jest kluczem do zachęcenia klienta. To jakie wrażenie robią respnsywne strony można się przekonać przeglądając je. Pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne dalszych etapach spraw biznesowych.
Podpis

MT


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.