Sprzęt


1: Użytkowanie przewodów koncentrycznych
Kable koncentryczne bardzo często porównywane są do kabli symetrycznych. Jednakże pomiędzy nimi występują znaczne różnice, o których należy wiedzieć, by dobrać odpowiedni rodzaj kabla do właściwego zastosowania.

2: Centrale VoIP
Centrale VoIP to najważniejsze urządzenia w całej sieci telefonicznej opartej o technologię VoIP. Ich głównym zadaniem jest połączenie wewnętrznej sieci telefonicznej z łączem linii miejskiej.

3: Pułapki i mity - czyli jak bezpiecznie kupić telewizor?
W ofertach sklepów RTV roi się od tanich modeli telewizorów z dużą przekątną ekranu, systemem SMART, dostępem do internetu czy funkcją 3D. Warto uciec od marketingowej papki, by świadomie zapoznać się z realną przydatnością niektórych rozwiązań i wybrać sprzęt dobry jakościowo i faktycznie praktyczny.

4: Tablety z ekranem IPS w sklepach internetowych
Każdy z nas zetknął się z problemem miernej jakości obrazu na ekranie tableta przy słonecznej pogodzie lub w miejscach zacienionych. Niejeden raz takżę zauważyłeś zdecydowane pogorszenie jakości obrazu i zakłamanie kolorów podczas oglądania tableta w grupie kilku osób, lub pod złym kątem.

5: Ultrabooki - tak naprawdę dla kogo?
Ultrabooki to stosunkowo nowy typ produktu na rynku mobilnych urządzeń, który można umiejscowić obok wielofunkcyjnych smartfonów i nowoczesnych tabletów.

6: Jakiego laptopa kupić?
Laptopy z roku na rok stają się coraz popularniejsze wśród Polaków. Możliwościami dorównują komputerom biurkowym, ale mają jedną podstawową zaletę są mobilne. Czy wiesz jakiego laptopa kupić aby był najmniej awaryjny i spełniał Twoje oczekiwania ?

7: Drukarki laserowe - jak działają?
Drukarki laserowe stanowią współcześnie jeden z podstawowych akcesoriów dopełniających każde stanowisko komputerowe – zarówno w przestrzeni indywidualnej, domowej jak i biurowej, firmowej.

8: Jaką lornetkę wybrać?
Jednym z najczęściej wykorzystywanych sprzętów optycznych, pozwalających na obserwację danego obiektu w przybliżeniu jest oczywiście znana każdemu lornetka. Myśląc o zakupie lornetki, często długo zastanawiamy się, jaką wybrać, tym bardziej, że mamy ich na rynku wprost zatrzęsienie.

9: Kiedy przydaje się serwis komputerowy?
Wydawałoby się, że serwis komputerów dotyczy wyłącznie osób, które posiadają bardzo drogie egzemplarze, a do tego najczęściej, potrzebują ich do pracy.

10: Tusze i tonery to też śmieci – pamiętaj o ich utylizacji
Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że zużyte tusze i tonery do drukarek komputerowych w świetle obowiązujących w Polsce przepisów również są śmieciami i nie należy ich wyrzucać.


Strona 1 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.