Sprzęt


21: 10 Top Tabletów
Zainteresowanie tabletami w ciągu ostatniego roku wzrosło w Polsce aż dziesięciokrotnie. Porównywarka cen Nokaut.pl przedstawia modele, które cieszą się największą popularnością wśród użytkowników.

22: Czym się kierować przy wyborze laptopa do gier?
Czym się kierować przy wyborze laptopa do gier? Co jest najważniejsze dla graczy? Ile musi kosztować dobry sprzęt? Na co zwracać uwagę? Czy ultrabooki i inne małe laptopy nadają się do gier?

23: Drukarka i tusz – nierozłączna para
Mówiąc o drukowaniu mamy na myśli drukarkę, a dopiero w późniejszej kolejności tusz i papier. Tymczasem sama drukarka, jakkolwiek ładna może tylko cieszyć nasze oczy i denerwować jednocześnie, że stoi nieużywana.

24: TV Buying Guide - czy telewizor pasuje do mojego domu?
Philips wydał aplikację TV Buying Guide, która pozwala „przetestować” telewizor przed zakupem. Dzięki temu możemy sprawdzić dowolną ilość modeli bez konieczności wnoszenia ich do domu.

25: Jak regeneruje się tonery?
W dzisiejszych czasach, druk laserowy jest powszechny zarówno, jak chodzi o zastosowania domowe, jak i te powiązane z pracą biurową. Drukarki laserowe powoli wypychają wolne atramentowe urządzenia.

26: Kupuj tonery w Internecie!
Druk laserowy jest znacznie tańszy od atramentowego. To teza, która dziś jest powszechnie uznanym faktem, wykorzystywanym przez wielu do oszczędności. Przerzuciliśmy się na drukarki laserowe dość szybko, pomimo, że dla wielu wiązało się to z przełamaniem obaw.

27: Gdzie kupić dobry toner do drukarki?
Drukarka laserowa to znacznie szybszy i bardziej ekonomiczny druk – szczególnie w porównaniu z tymi drukarkami, które dostępne były na rynku jeszcze kilka lat temu.

28: Drukarki laserowe
W dzisiejszych czasach zupełnie odchodzimy już od druku atramentowego, na rzecz tego o charakterze laserowym i cyfrowym. Nowoczesny druk daje wiele możliwości w tym oszczędza nasz czas i pieniądze.

29: Jak wybrać odpowiedniego notebooka?
Wybór odpowiedniego notebooka jest niezwykle ważny. Nie należy również do najprostszych zadań. Przede wszystkim na początku należy zastanowić się do czego ma służyć komputer, a potem wybrać idealne parametry do tych potrzeb.

30: Zamienniki tuszy do drukarek
Producenci oryginalnych tuszy oraz drukarek na pewno nie polecają zamienników. Dlaczego? Ponieważ to konkurencja, która skutecznie odbiera klientów producentom, którzy przecież stawiają nie na sprzedaż drukarek, ale na sprzedaż pojemników z tuszami.


Strona 3 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.