Sprzęt


31: Zewnętrzne dyski twarde i ich zastosowanie
Do przechowywania danych na komputerach używa się powszechnie dysków twardych. Obecnie coraz popularniejsze są dyski SSD do przechowywania danych ze względu na bardzo szybki dostęp do danych zapisanych na takim dysku.

32: Tablety warte uwagi
Coraz popularniejsze stają się urządzenia popularnie określane jako Tablety. Są to małe dotykowe komputery, które umożliwiają korzystanie z Internetu, granie w gry, czy swobodną komunikację z innymi osobami podłączonymi do internetu.

33: Najlepsze sprzęty komputerowe
Korzystanie z komputerów, może stać się dla nas czymś, bez czego nie będziemy w stanie żyć, a także czymś, co będzie dla nas konieczne do tego, aby jak najszybciej poruszać się po Internecie.

34: E-czytnik czy tablet
Rynek książek elektronicznych jest obecnie jednym z szybciej rozwijających się w sieci. Praktycznie codziennie pojawiają się nowe e-książki a coraz więcej wydawnictw zaczyna wydawać online. Najlepszym sprzętem do ich czytania są e-czytniki i tablety, o których napiszę szerzej w dalszej części.

35: Szkolne pracownie komputerowe
Pracownia komputerowa jest niewątpliwie istotnym elementem wyposażenia każdej współczesnej szkoły. Rola informatyki w naszym społeczeństwie od 20 lat stale wzrasta i zapewne wzrastać będzie. Umiejętność obsługi komputerów nie jest już tylko miłym dodatkiem do CV lecz wymogiem każdego pracodawcy.

36: Akcesoria do iPada
Na pewno każdy użytkownik iPada przyzna rację co do tego, że urządzenia te oferują nam całe mnóstwo naprawdę przydatnych funkcji.

37: Jakie akcesoria do iphone'a?
Chyba nie ma użytkownika Internetu, który nie słyszałby o iPhonie. W dużym skrócie, iPhone jest smartfonem, który został wyprodukowany przez amerykańską firmę Apple.

38: Laptop do grania
Za pieniądze wydane na laptopa można złożyć mocny komputer stacjonarny, na którym uruchomi się każda gra. Ale minusem takiego sprzętu jest brak mobilności. Mając laptopa, można grać nie tylko w domu, ale gdziekolwiek się chce. Jak wybrać tego dobrego?

39: Co to jest ultrabook?
To tablety miały być najbardziej mobilnymi urządzeniami pozwalające na wykonywanie czynności jak na zwykłym notebooku, ale pojawiły się ultrabooki. To nowa klasa notebooków. Lekkie, cienkie i wydajne.

40: Jak dbać o baterię w laptopie?
O laptopy, jak o każdą elektronikę, należy odpowiednio dbać. Dotyczy to również tego, co kryje się wewnątrz nich. Użytkując baterię w poprawny sposób, można przedłużyć jej żywotność.


Strona 4 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.