Sprzęt


41: Laptop do pracy w terenie, czyli jaki?
Komputery są już prawie w każdym domu w Polsce. Ale czasami istnieje potrzeba zabrania komputera ze sobą. Wtedy oczywiście jest to laptop. Ale to nie może być taki zwykły laptop. Na co zwrócić uwagę wybierając laptopa do pracy w terenie?

42: Karty graficzne i dźwiękowe w komputerze
Kupując w sklepie internetowym produkty takie jak karty graficzne warto jest dokładnie przejrzeć wcześniej możliwości wszystkich kart, które nas interesują.

43: PS3 czy Xbox 360?
Konsole do gier cieszą się dużą popularnością. Wiodącymi producentami takiego sprzętu są dwie konkurujące ze sobą firmy: Sony oraz Microsoft. Sony stworzyło PlayStation, a Microsoft Xboxa. Pojawiają się wciąż nowe wersje tych konsol. Najnowsze to PlayStation 3 i Xbox 360.

44: Kiedy ostatnio czyściłeś swojego laptopa?
Sprzęt elektroniczny jest bardzo wrażliwy i wymaga odpowiedniego traktowania. Dotyczy to nie tylko sposobu obchodzenia się z nim, ale również czyszczenia go. Jedną z najbardziej eksploatowanych technologii jest sprzęt komputerowy. Jak o niego dbać i jak go czyścić?

45: Na co zrwócić uwagę przy wyborze laptopa?
Producenci sprzętu komputerowego prześcigają się w pomysłach, by ułatwić życie użytkownikom laptopów oraz by ich zadziwić możliwościami sprzętu, dodatkowymi funkcjami czy nowoczesnym designem. Nowinki pojawiają się z tygodnia na tydzień. Jak się w nich odnaleźć?

46: Dyski SSD - alternatywa dla tradycyjnych dysków
Dyski SSD są coraz popularniejszą alternatywą do tradycyjnych dysków HDD. Ich innowacyjność polega na znacznie szybszym niż w przypadku tradycyjnych dysków odczycie danych.

47: Ultrabooki podbijają świat
Komputery zajmują coraz mniej miejsca na biuro. Kiedyś, aby móc korzystać z komputera potrzebne było zarezerwowanie sporej ilości miejsca na biuru i pod biurkiem. Obecnie większość osób w codziennej pracy i rozrywce korzysta z małych komputerów zwanych laptopami.

48: Laptop do codziennego użytku
Laptopy stały się od pewnego czasu bardzo popularne. Praktycznie każdy dysponuje teraz takim przenośnym komputerem. Na przestrzeni kilku lat technologia na tyle poszła do przodu, że laptop z przed roku, czy dwóch lat znacznie gorszy niż laptop obecnie dostępny w sklepie.

49: Tablet w szkole – za i przeciw
Polskie szkoły stają się coraz bardziej nowoczesne, głównie dzięki komputeryzacji, multimedialnym pomocom naukowym. Pewien polityk, którego nazwisko jest takie samo, jak jednego z bohaterów serii filmów o zwaśnionych sąsiadach, zadeklarował kiedyś, że każdy uczeń będzie miał laptopa.

50: Laptop do pracy – co powinien mieć?
Coraz więcej osób decyduje się na pracę w domu, co związane jest często z faktem, iż upada mit, że praca, to wykonywanie jakichś czynności na etacie od 8 do 16 pod czujnym okiem szefa. W domu pracują freelancerzy różnej maści – graficy, copywriterzy, dziennikarze.


Strona 5 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.