Tania elektronika - gdzie kupić?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: KingaMalinowska

Czytano: 495 razy | Kategoria: Sprzęt | Ilość słów: 312 | Data: 14.03.13 | 0 komentarzyW dzisiejszych czasach elektronika jest czymś, bez czego nie potrafimy wyobrazić sobie życia. Otacza nas ona praktycznie ze wszystkich stron. Już nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że należy ona do przedmiotów codziennego użytku. Niemniej jednak należałoby zwrócić uwagę na jeden fakt.


Skoro jest to coś, co jest absolutnie niezbędne w naszym życiu, osoby, których nie stać na jej zakup, mają duży problem. Nie da się ukryć, że jeśli przyjrzymy się ofertom czołowych firm, takich jak Samsung i Sony szybko dojdziemy do wniosku, że nie jest to tania impreza. Nie da się ukryć, elektronika dobrej jakości kosztuje. Jednak mimo to wydawać by się mogło, że istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie. Pierwszym, najbardziej oczywistym wydaje się zrezygnowanie z drogich, markowych sklepów takich jak na przykład Mediamarkt. Zamiast tego powinniśmy skierować nasze kroki na bazary, gdzie te same przedmioty będziemy mogli zakupić po dużo niższych cenach. Tu jednak pojawiają się dwa podstawowe problemy. Pierwszym z nich jest legalność. Czy naprawdę czulibyśmy się dobrze ze świadomością, że elektronika, która znajduje się w naszym posiadaniu została ukradziona komuś innemu? Wydaje mi się, że nie. Oprócz tego pojawia się jeszcze inny problem. Nie mamy gwarancji. W takim razie można spróbować wykorzystać serwisy internetowe, takie jak na przykład Ebay czy Allegro. To już wydaje się rozsądniejszym rozwiązaniem. Jednak jeśli ktoś zapytałby się o moje zdanie, powiedziałabym, że najlepszą rzeczą którą moglibyśmy zrobić, byłoby obniżenie wymagań. Wiem, że może to brzmieć nieco dziwnie, myślę jednak, że warto by się nad tym zastanowić. Obecnie technika idzie do przodu w zastraszającym tempie i te same przedmioty, które dawniej kosztowały fortunę, dziś są praktycznie nic nie warte.

Tania elektronika jest czymś, o czym marzy każdy z nas. Jak widać, nie jest to marzenie nieosiągalne. Wystarczy się chwilę zastanowić, poszukać nie co głębiej, aby w końcu znaleźć to, czego się pragnie. Często nie potrzebujemy właściwie drogiego sprzętu, wystarczy tańszy.
Podpis

Kinga Malinowska


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.