Ultrabooki - tak naprawdę dla kogo?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Portosto

Czytano: 595 razy | Kategoria: Sprzęt | Ilość słów: 335 | Data: 29.01.14 | 0 komentarzyUltrabooki to stosunkowo nowy typ produktu na rynku mobilnych urządzeń, który można umiejscowić obok wielofunkcyjnych smartfonów i nowoczesnych tabletów.


Wszystko dzięki temu, że są bardzo poręczne, wydajne, szybkie, a przy tym niezwykle smukłe i lekkie. Ultrabooki to tak naprawdę nowa kategoria komputerów przenośnych, która łączy możliwości laptopa z funkcjami - tak ostatnio popularnych tabletów.

Czym więc charakteryzują się ultrabooki?

Przede wszystkim wysokiej jakości wykończeniem, stylowym designem, smukłością i lekkością  - grubość obudowy często nie przekracza 21 mm, a waga 1,4 kg. Dodatkowo, są wyposażone w energooszczędne technologie, dzięki czemu mogą pracować na baterii nawet do  8 - 9 godzin.

Od momentu pojawienia się na rynku, ultrabooki cieszą się sporym zainteresowaniem, szczególnie w środowisku biznesowym. Jednak  ich cena, w porównaniu do tradycyjnego laptopa, jest  zdecydowanie wyższa.

 Dla jakiej grupy użytkowników stworzone są ultrabooki?

  • Przede wszystkim jest to idealne rozwiązanie dla osób, które wykorzystują laptopa w swojej pracy, a przy tym często podróżują. Znajdują więc zainteresowanie wśród biznesmenów, handlowców i prawników czy pracowników administracyjnych.
  • Ultrabooki to również wspaniała oferta dla młodych, aktywnych osób, które chcą iść z duchem czasu. Będąc mobilni, pozostają w stałym kontakcie ze znajomymi, oglądają filmy w jakości HD czy słuchają muzyki.
  • Nowoczesny laptop sprawdzi się również wśród studentów. Jest idealnym narzędziem do robienia notatek, przygotowania prezentacji, czytania e-booków, nauki do egzaminów i rozrywki.
  • Ultrabooki to w końcu także laptopy dla osób, które nie potrafią żyć bez komputera - zawsze mają go ze sobą, często łączą się z siecią, kreatywnie spędzają swój wolny czas, a nowe technologie to ich pasja.

Jeśli więc należymy choćby do jednej z tych grup użytkowników, lubimy nowinki techniczne i jesteśmy w stanie zapłacić za nie nieco wyższą cenę - ultrabook to komputer dla nas.

 Ultrabooki można kupić w sklepie Agito.pl

 

 

 

 
Podpis

Agito.pl


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.