Alkohole


1: Jak dodać alkohole do potraw
Umiejętne komponowanie smaków potraw to prawdziwa sztuka. Jeszcze większym stopniem wtajemniczenia w gastronomiczne arkana, jest właściwe dobranie napoju do posiłku. Jeśli organizujemy w naszym domu przyjęcie, na którym serwować będziemy wspaniałe dania, musimy także umieć dobrać do nich alkohol.

2: El Sol – słońce, muzyka, dobre wino! Nowa kampania sponsorska marki El Sol
El Sol powraca do telewizji z nowym spotem! 1 listopada pod hasłem „El Sol – słońce, muzyka, dobre wino” rozpocznie się niemalże dwumiesięczna kampania marki, sponsora El Sol Salsa Festival. Klipy emitowane na antenie kanałów należących m.in. do Grupy TVN, wspierają również rozbudowane działania BTL.

3: Carlo Rossi dla miłośników wina i dobrego smaku...
Wino to znany, dostępny i uwielbiany trunek na całym świecie. Ma wielu miłośników i koneserów, którzy traktują je nie tylko jak dobrego towarzysza spotkań czy dodatek do posiłków, ale także jako ważną część kultury i sztuki.

4: Kilka kombinacji z Havana Daiquiri
Havana Daiquiri to jeden z najbardziej rozpoznawalnych drinków z rumem prosto z Havany. Króluje tam obok samego Kuba Libre i warto zaznaczyć, że ten rozkoszny napój zyskuje coraz bardziej znaczącą pozycję wśród największych drinkowych smakoszy.

5: Legenda o dziewczynie perskiego króla czyli historia wina
Podobno ten trunek czyni wielu ludzi bardziej szczęśliwymi albo też w ogóle szczęśliwymi, jeśli mają humor na znacząco ujemnym bilansie bądź też coś złego przydarzyło im się w życiu. Wino to alkohol szarmancki i salonowy, to niezwykle szlachetny trunek, który notabene jest związany z ludzkim gardłem od zarania dziejów.

6: Szeroki wybór piwa
Jest wiele osób, które są prawdziwymi smakoszami piwa, a co się z tym wiąże, niejednokrotnie marzą oni o tym, aby móc zobaczyć jak jest przygotowywany ten ich ulubiony trunek.

7: Gdzie nabyć alkohol?
Współcześnie każdy człowiek, który to chce doskonale się bawić lubi imprezy, które to są w niewielkim stopniu zakrapiane alkoholem. Dodatkowo, jeżeli organizujemy różnorodne przyjęcia, czy to wesela, chrzciny czy też komunie.

8: Renomowane alkohole
W Polsce taki już jest zwyczaj, że nie można sobie wyobrazić uroczystości bez napojów alkoholowych. Dlatego w sklepach wszelkiego rodzaju roi się od różnych gatunków alkoholi, o różnym przeznaczeniu.

9: W marcu kobiety piją brandy!
Marzec jest miesiącem w roku, który przez zmienną aurę idealnie odzwierciedla kobiecą naturę.Marka Pliska brandy właśnie ten okres pragnie zadedykować wszystkim Paniom, które pragną czuć się wyjątkowo nie tylko w Dzień Kobiet!

10: Zaproś znajomych na drinka
Niestety, w tym roku okres karnawału nie jest zbyt długi, dlatego jeśli planujesz zorganizować z tej okazji imprezę, to powinieneś się pospieszyć. Swym gościom możesz podać np. pyszne koktajle alkoholowe – zapoznaj się więc z naszymi propozycjami.


Strona 1 z 24
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.