Alkohole


131: Kaloria kalorii nie równa?
W 1991 roku, Graham Colditz z Harvard University, wraz z grupa innych naukowców, rozpoczął badania, nad zależnością wagi od ilości spożywanego alkoholu. Przyczynkiem do zainteresowania się tym tematem był fakt, że osoby pijące, mimo iż wlewają do swoich gardeł istne morze kalorii, w jakiś sposób są szczuplejsi, od abstynentów.

132: Na wiosnę - alkohole smaczne, niezbyt mocne
Z pewnością do marcowego, zmiennego klimatu pasują trunki o wyrazistych, owocowych smakach. Jeśli nie mamy czasu ich przyrządzać, pozostaje poszperanie w sklepowych ofertach i z gamy różnorodnych odmian wybranie tego jednego, który pozwoli nam spokojnie wiosny doczekać…

133: Czy alkohol tuczy?
Ten, kto na co dzień liczy kalorie, znakomicie zdaje sobie sprawę, że ich jedynym źródłem nie są jedynie stałe posiłki, słodycze i fastfoody. Okazuje się, że prawdziwą bombą kaloryczną są również alkohole.

134: Jak dobrać wino do potraw?
Wina coraz częściej goszczą na naszych stołach nie tylko jako trunek podczas różnego rodzaju imprez i spotkań rodzinnych, ale również jako dodatek do posiłków. Jedni są smakoszami wyłącznie win białych, inni uwielbiają smak czerwonego wytrawnego wina, jednak, a jeszcze inni lubują się w tych musujących.

135: Rodzaje alkoholi - prosta typologia
Alkohol szkodzi zdrowiu – niby każdy to wie, ale czasami wydaje się, że mało kto zwraca na to uwagę. Skoro już mamy sobie szkodzić, warto wiedzieć czym to robimy. Oto przegląd podstawowych rodzajów alkoholi.

136: Garść informacji na temat whisky
Dla nas – Polaków, whisky to stosunkowo nowy alkohol, bo popularność zyskuje dopiero od kilku lub kilkunastu lat. Właśnie dlatego warto wiedzieć chociażby kilka podstawowych informacji na jej temat.

137: Streszczenie wywiadu z wiceprezesem marki „Wyborowa”
Rozmowa odbyła się na potrzeby jednego z portali internetowych, badającego opinię publiczną. Wiceprezes naświetlił cele biznesowe firmy i pokrótce omówił strategię reklamową promowanego produktu.

138: Gruzja – najstarszy region winiarski na świecie
Jeżeli myślimy o winnych alkoholach, najczęściej pierwsze nasze skojarzenia przemieszczają się w kierunku Włoch lub Francji, ewentualnie Portugalii. Nie każdy jednak wie, że najstarszym regionem winiarskim na świecie jest właśnie Gruzja.

139: Męskie wersje drinków
Picie drinków przez dużą część panów uważane jest za coś zupełnie niemęskiego. Jeżeli nawet sam smak alkoholowego koktajlu ich przekonuje, nie wyobrażają oni sobie siedzieć przy barze z kolorowym drinkiem ze słonką w dłoni. Spokojnie panowie, są drinki które zaliczyć można do zdecydowanie męskich.

140: Picie whisky stało się modne
Podążanie za modą – zjawisko społeczne, któremu podporządkowujemy się bardziej lub mniej świadomie. Tyczy się ono bardzo wielu dziedzin naszego życia. Wystarczy się chwilę zastanowić, a szybko zorientujemy się, że to prawda.


Strona 14 z 24
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.