Alkohole


31: Podaj alkohol w elegancki sposób
Jeśli chcemy, aby konsumpcja alkoholu nie była tylko pospolitą libacją, a raczej wyrafinowanym kosztowaniem trunków, trzeba poświęcić przygotowaniu alkoholu nieco więcej czasu i uwagi. W zależności od podawanego alkoholu, trzeba uważać na inne szczegóły.

32: Akcesoria do alkoholu
Picie alkoholu może być celebrowane, pod warunkiem, że zostaną ku temu stworzone odpowiednie warunki. Do tego potrzebne jest odpowiednie towarzystwo, atmosfera i... akcesoria.

33: Wódka, whisky, wino - co je łączy?
Co łączy wódkę, whisky oraz wino? Oczywiście, wszystkie te ingrediencje są alkoholami. Wydaje się, że każdy z nich to zupełnie inny trunek a ich produkcja przebiega w zupełnie odrębny sposób. Okazuje się, że mają ze sobą wiele wspólnego.

34: Magia zamknięta w szklaneczce whisky
Whisky to nie jest zwykły alkohol – to czar szkockich wrzosowisk zaklęty w dębowej beczce, leżakującej gdzieś w piwnicy gorzelni nieopodal zielonych wzgórz. Na czym polega tajemnica i ta niepowtarzalność szkockiej whisky?

35: Męskie i damskie alkohole
Alkohol alkoholowi nierówny. Rodzajów i gatunków alkoholi jest całe mnóstwo. Na dodatek każdy ma bardzo indywidualny gust. Jednak istnieje pewna zależność między preferencjami a płcią.

36: Jaki alkohol na prezent?
Prezent w postaci alkoholu jest dość uniwersalnym podarunkiem. Jednak nie każdy rodzaj alkoholu pasuje do każdej okazji. Aby nie postawić osoby obdarowywanej w niezręcznej sytuacji, trzeba wiedzieć w jaki sposób wręczyć butelkę trunku.

37: Alkohol do zadań specjalnych
Bez dobrego alkoholu nie ma dobrej imprezy. Nie ma jednego, uniwersalnego alkoholu, który pasuje do każdej okazji. Dlatego wybór trunku powinien być przemyślany i dostosowany do rodzaju przyjęcia oraz gości.

38: Sekret pewnej whisky
Whisky the Macallan to jedna z najbardziej cenionych whisky na świecie. Trunek ten ma bogata historię i postrzegany jest jako synonim luksusu. Co jest tajemnicą wspaniałego smaku tej whisky?

39: Whisky Kraju Kwitnącej Wiśni
Whisky to alkohol wywodzący się ze Szkocji, którego produkcję upodobali sobie również Amerykanie. Mało kto wie jednak, że istnieje również pochodząca z zupełnie innego miejsca na ziemi.

40: Prestiżowy zawód blendera whisky
Najlepsza na świecie whisky to owoc pracy blenderów, czyli ekspertów zajmujących się łączeniem odpowiednich destylatów w celu uzyskania wspaniałych smaków i aromatów danego alkoholu.


Strona 4 z 24
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.