Co zamiast piekarnika?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: maks

Czytano: 611 razy | Kategoria: Kulinaria | Ilość słów: 315 | Data: 26.02.14 | 0 komentarzyObecnie mamy nieodparte wrażenie, że tryb życia nabiera rozpędu. Widzimy jak nagle dni stają się coraz krótsze, a my nie wyrabiamy się ze wszystkim. W tym miejscu należy zaznaczyć, że nie jest to kwestia ulegających zmianie miesięcy, tylko stale narastających naszych powinności.


Jednocześnie również, im jesteśmy starsi tym zobowiązań coraz więcej. Nagle widzimy, że nie mamy czasu na małe przyjemności oraz sprawy, które są wręcz niezbędne do życia. Z racji ograniczonego dnia zaczynamy redukować wszystkie mniej istotne obowiązki oraz budować priorytety w zadaniach domowych. Niespodziewanie na dalszy plan schodzi zrobienie obiadów, a czasem również ich pomijanie. W konsekwencji zaczynamy prowadzić niezdrowy tryb życia, żywić się w barach szybkiej obsługi i co gorsze, tyć. Wyuczamy się szkodliwych nawyków, które później odbijają się na naszym życiu.

Kochani, nie pozwólmy na takie zaniedbanie oraz popadanie w skrajność. Trzeba w końcu zdać sobie sprawę, że jedzenie jest jednym z ważniejszych czynności w dniu, żeby nie powiedzieć w życiu. W związku z czym inżynierowie postanowili wyjść na przeciw trudnościom i wynaleźć urządzenia oraz sprzęty, przy pomocy których przygotowanie obiadów i śniadań będzie dużo szybsze. Wśród grona takich sprzętów można zaliczyć opiekacz do zapiekanek. Prezencją oraz zastosowaniem kojarzy się z niewielkim piekarnikiem, ale rozgrzewa się o wiele szybciej. Jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich zapracowanych i zabieganych. Za jego sprawą można bardzo szybko przygotować bądź odgrzać sobie obiad. Nagrzewa się znacznie szybciej niż tradycyjny piekarnik, w związku z czym skraca się czas przygotowania posiłku.

Opiekacz możemy wykorzystać tak samo do podpieczenia bułek, grillowania mięsa, czy rozmrażania mrożonek. Jego możliwości są prawie nie ograniczone. Umożliwia nie tylko przygotowanie tostów na śniadanie, ale także usmażenie mięsa na obiad czy warzyw na kolacje. Wprawdzie opiekacz do zapiekanek jest dużo mniejszy w porównaniu do zwykłego piekarnika i analogicznie zmieści mniej jedzenia, ale dla małej rodziny powinien być zdecydowanie zadowalający.
Podpis

Nat@lia


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.