Jedzenie i żywność


1: Produkty, od których lepiej trzymać się z dala
Zastanawiające, że wraz z coraz lepszą wiedzą o żywności i zdrowej diecie, coraz więcej szkodliwych produktów gości na naszych stołach. Zdajemy się nie dostrzegać lub bagatelizować zagrożenie. Tymczasem jest ono jak najbardziej realne.

2: Gastronomia - usługi cateringowe
W ostatnich latach catering zyskuje coraz więcej zwolenników. Jest to bardzo wygodna forma przygotowania dowolnych uroczystości. Dzięki usługom firm cateringowych o wiele łatwiej jest zorganizować nie tylko rozmaite konferencje i szkolenia, ale można też bezstresowo wyprawić urodziny, imieniny oraz święta.

3: Deser – słodkie porady
Dobre maniery i gracja przy stole jest wyrazem najwyższego szacunku jakim mogą być obdarzeni zaproszeni na posiłek goście. Stąd też należy przykuć baczną uwagę w jaki sposób zachowujemy się podczas spożywania posiłku, a każdy nasz ruch jest równie ważny jak słowa, który wypowiemy podczas obiadu bądź kolacji.

4: Najostrzejsze potrawy na świecie
Na świecie nie brakuje fanów ostrego jedzenia, nie brakuje tez ludzi, którym się tylko zdaje że lubią ostre jedzenie. Czy należysz do jednej czy do drugiej grupy, poszukaj tych potraw.

5: Odchudzająca głodówka? Nie tym razem
Kiedy przychodzi wiosna, chcemy zrzucić nazbierane zimą dodatkowe kilogramy. Jednak dieta nie musi być katorgą, a przy odrobinie wysiłku mogą prawie niczym się nie różnić od naszego zwyczajnego, codziennego odżywiania. I pamiętajmy, że dieta to nie tylko zrezygnowanie ze słodyczy do kawy.

6: Kremowe zupy na gorące dni
Zupy są świetnymi i zdrowymi posiłkami, który każdy lubi. Sprawdzają się o każdej porze roku, gdyż w zależności od temperatury za oknem możemy przygotować ich zimową lub letnią wersję. Nawet, gdy mamy mało czasu, bez problemu uda nam się przygotować pyszną i pożywną zupę.

7: Zupa dla zapracowanych miłośników grzybów
Nie każdy ma czas, aby o poranku wyruszyć do lasu po świeże grzyby. Nawet, jeśli grzybobranie dojdzie do skutku i będzie udane, to odpowiednie przygotowanie grzybów do podania zajmie kolejne godziny, które zapracowane osoby wolałyby zaoszczędzić.

8: Catering sposobem na biznes
Wybierając dziedzinę, w której dana jednostka pragnie założyć własną firmę, dobrze jest wybierać coś co będzie doskonale przekładało się na jakość oferowanych usług oraz na zyski.

9: Jak zorganizować udane grill party
Kiedy robi się ciepło najlepszym miejscem do świętowania przypadających na ten czas okazji jest świeże powietrze. I mimo tnących komarów, a niekiedy nawet burzowych chmur wszyscy kochają grillowe przyjęcia.

10: Ekologiczna żywność dla każdego
Nikomu nie trzeba na pewno przypominać, jak wielkie znaczenie ma sposób, w jaki się odżywiamy. Składniki naszej diety w ogromnym stopniu wpływają na stan naszego zdrowia, kondycję fizyczną i samopoczucie.


Strona 1 z 8
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.