E-czytniki – dlaczego warto?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: bunitas

Czytano: 710 razy | Kategoria: Literatura i poezja | Ilość słów: 306 | Data: 28.02.12 | 0 komentarzyProducenci sprzętu elektronicznego prześcigają się w oferowaniu nam rozwiązań które będą dla nas atrakcyjne i w znaczący sposób ułatwią nam życie, gdyż tylko wówczas będą mogli liczyć na sukces i zdobycie odpowiedniej liczby klientów.


Jednym z przykładów takiego działania są e-czytniki oferujące nam ogromny komfort czytania publikacji elektronicznych, takich jak prasa czy też książki. Czytniki tego rodzaju znajdują coraz większą grupę sympatyków, to głównie dzięki temu że urządzenia te stają się coraz bardziej dopracowane i dostosowane do potrzeb ich odbiorców.

Wraz ze wzrostem zainteresowanie czytnikami rożnie liczba tytułów dostępnych dla tego rodzaju urządzeń. Coraz częściej też pojawiają się materiały i prasa która jest publikowana jedynie w formie elektronicznej. To oznacza znaczny przełom nie tylko na rynku wydawniczym ale i w sposobie naszego podejścia do e-publikacji. Zmiany na rynku zapewne spowodują gruntowne  zmiany na tym specyficznym rynku.

E-czytniki to urządzenia nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale przede wszystkim praktyczne, które stwarzają nam zupełnie nowe możliwości. Teraz możliwe staje się zabranie ze sobą wielu pozycji niemal wszędzie, a jeszcze do niedawna takie działanie wymagało by zabrani ciężkiego i dużego bagażu. Trudno zliczyć korzyści jakie dają nam te oraz inne urządzenia elektroniczne, nasze życie coraz bardziej staje się zależne od publikacji cyfrowej. Wszystkie dziedziny życia ulegają zmianę, również czytelnictwo.

Rozwiązanie te szczególnie przypadły do gustu studentom, uczniom i osobo które poświęcają sporo czasu na dojazdy do pracy. Czas, w którym dojeżdżamy możemy przeznaczyć na analizowanie porannej prasy lub powtórkę wiadomości. Czytniki książek są też doskonałym rozwiązaniem w przypadku gdy mamy zamiar poświecić się lekturze w miejscu gdzie warunki nie sprzyjają tradycyjnej lekturze, korzystanie z e-czytników nie wymaga dodatkowego oświetlenia, pojemna bateria i doskonale zaprojektowany wyświetlacz zagwarantuje nam możliwość korzystania z niego w niemal każdych warunkach.
Podpis

M.B.


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.