Malarstwo, rzeźba, rysunek


1: Rzeźba w kamieniu- cena
Każdy z nas ma swoje jakieś zainteresowania. Jedni wolą oglądać sztukę, a inni ją tworzyć. Nie każdy z nas jest wrażliwy na piękno sztuki. Są osoby, którym podoba się malarstwo, inni natomiast niekoniecznie będą podzielać to zdanie.

2: Talent to nie wszystko
Wraz z przyjściem wiosny na placach wielkich i tych mniejszych miast pojawiają się rysownicy, mimy, tancerze i muzycy. Każdy w jakiś sposób chce zaprezentować swoje umiejętności. Rysownicy uchwycają nas w danej chwili, zatrzymując czas na całe lata na kartce papieru.

3: Pokochasz radio internetowe
Przyjemnie jest móc słuchać ulubionej stacji radiowej, gdziekolwiek się znajdziemy. Tradycyjnego radia nie da się odbierać cały czas. W końcu bowiem tracimy zasięg i znajdujemy się poza fajami radiowymi.

4: Sztuka w galerii
Choć sztuki plastyczne wydają się być dość skomplikowane do zrozumienia i nie zachwycają każdego, to wielu jest miłośników dobrych obrazów, rzeźb, czy też miedziorytów.

5: Sztuka za "komuny"
Utworzenie miejsca w jakim będziemy dobrze się czuli nie jest trudnym wyzwaniem. Wystarczy, że otoczymy się ulubionymi przedmiotami, pomieszczenie bądź pomieszczenia pomalujemy farbą w naszych ulubionych odcieniach , zawiesimy firanki lub darujemy sobie ich wieszanie.

6: Studenci ASP szykują wystawę!
Rok akademicki zbliża się do końca, w związku z czym prace dyplomowe studentów Akademii Sztuk Pięknych także kończą się tworzyć. Studenci przygotowują więc wielką wystawę, na której wszystkie dzieła – zarówno obrazy, rzeźby, jak i konstrukcje postmodernistyczne zostaną wystawione.

7: Gdzie kupić obrazy współczesne?
Sztuka współczesna, dzisiaj najpopularniejsza, ale też często niezrozumiała, niemniej jednak mogąca być świetnym pomysłem na inwestycję czy też po prostu na ozdobę domu, jest bardzo łatwa do zakupienia.

8: Miejsce dla sztuki
Choć wydawać by się mogło, że sztuka nie jest już ważnym aspektem naszego życia i że niewielu z nas posiada odpowiedni poziom wrażliwości artystycznej, to nie do końca jest tak, jak mówi ogólna opinia.

9: Magia obrazów olejnych
Wiele jest wśród nas osób, które zdecydowanie lubią sztukę we wszystkich jej przejawach. I to właśnie te osoby chętnie odwiedzają przeróżne galerie sztuki, muzea oraz wystawy, gdzie podziwiać można choćby i dzieła malarskie.

10: Atelier Mistrzów
Najczęściej, gdy pada hasło "pracownia artysty", to odbiegamy myślami w stronę bohemy francuskiej z czasów Cezanne'a i Rodin'a, snując się myślami po pomieszczeniach ciemnych i wypełnionych dymem. W dzisiejszych czasach sprawa przedstawia się ciut inaczej.


Strona 1 z 1
[1]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.