Talent to nie wszystko

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: kornik

Czytano: 428 razy | Kategoria: Malarstwo, rzeźba, rysunek | Ilość słów: 423 | Data: 07.06.13 | 13 komentarzyWraz z przyjściem wiosny na placach wielkich i tych mniejszych miast pojawiają się rysownicy, mimy, tancerze i muzycy. Każdy w jakiś sposób chce zaprezentować swoje umiejętności. Rysownicy uchwycają nas w danej chwili, zatrzymując czas na całe lata na kartce papieru.


Tancerze hulają i popisują się karkołomnymi figurami wykrzywiając się w rytm muzyki, a muzycy grają światowe przeboje lub prezentują swoje utwory z myślą że może ktoś dostrzeże w nich talent co pomoże im rozpocząć wielka karierę.

Patrząc na przekrój tych wszystkich osób nie mamy wątpliwości, że ludzi posiadających talenty jest sporo. Rzadko kiedy udaje im się go w pełni wykorzystać i wypłynąć na szeroką wodę. O wszystkim nie decyduje przecież tylko talent poparty ciężką wieloletnią pracą, ale także szczęście. I te słowa nie odnoszą się jedynie do osób które spotykamy na ulicach i prezentują swój talent. Bo do odniesienia sukcesu i spełnienia w życiu każdemu potrzebna jest choć odrobina szczęścia. Każdy szuka go na inny sposób, czasami mijamy się z nim o kilka centymetrów, kilka sekund a czasami nawet nie jesteśmy jego blisko. Takie utalentowane i zdolne osoby chcą być jak najbliżej tego szczęścia, daje im to już same zaprezentowanie się większej liczbie osób, myśl że może ktoś nas dostrzeże. Muzycy grają, mim naśladuje kogoś a rysownik stara się sprostać oczekiwaniom swoich klientów jak najlepiej rysując portrety ze zdjącia, karykatury na zamówienie i co tam sobie jeszcze ludzie zażyczą. Co ciekawe, spośród wszystkich tych osób którym zdarza się występować na deptakach i rynkach miast, najczęściej to rysownicy są absolwentami szkół plastycznych i starają się zaprezentować swoje zdolności przed szersza publicznością. Muzycy to w większości samouki którzy chcą zebrać trochę grosza na nowe struny do gitary, czy na kolejne bębny. Okres na prezentowanie swoich umiejętności jest w Polsce dość krótki. Wiosna i lato kończą się szybko a pogoda bywa często na tyle kapryśna, że nawet wakacje nad morzem mijają powoli pod znakiem nie kończących się opadów deszczu. Kiedy więc pokazuje się piękna pogoda, coraz więcej wychodzi ludzi na dwór, a wszystkie utalentowane osoby starają się przyciągnąć jak najwięcej osób. Im większe zainteresowanie, tym lepiej. Każdy sprzedana karykatura ze zdjęć czy portret na prezent to nie tylko większy zarobek, ale i możliwość dotarcia do znacznie większego grona odbiorców. Wykorzystując pocztę pantoflową może zwiększyć się nie tylko obrót ale i zasięg oferowanych przez nas usług.
Podpis

Marika


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.