Muzyka


1: Zalety i wady słuchawek dousznych
Nie ma sprzętu idealnego. Przynajmniej nie ma takiego, który byłby idealny dla wszystkich. Obserwując dwie strony medalu zawsze możemy doszukać się plusów i minusów danego rozwiązania. O jakich dokładnie cechach możemy mówić w przypadku słuchawek dousznych?

2: Nie tylko muzyka - o zarobkach w hip-hopie
Zarobki amerykańskich hip-hopowców idą w miliony dolarów, nic dziwnego, że wytyczonym przez nich szlakiem podążają zastępy młodych gniewnych wilczków wietrzących bliską karierę. Myli się jednak ten, który sądzi, że jedynie muzyka jest drogą do złotego runa.

3: Bling bling po polsku
Bling bling to slangowe określenie biżuterii jaką noszą amerykańscy raperzy. Jeśli choć raz widziałeś jakikolwiek teledysk związany z tym nurtem muzyki wiesz o czym mówię – złote, grube łańcuchy, pierścienie i kolczyki. A jak wygląda to w polskich realiach?

4: Jak nosi się hiphopowiec?
Hip hop to nie tylko styl muzyczny ale też cała paleta zachowań, gestów, słów oraz odpowiedni ubiór. A po czym poznać przedstawiciela właśnie tej subkultury?

5: Oswajanie śmierci w tekstach muzyki rockowej i popularnej
Jednym ze sposobów oswojenia tematu tabu (a takim jest bez wątpienia śmierć) jest jego wcześniejsze przeżycie. Oczywiście nie dosłowne. Dzięki temu między innymi człowiek wykształcił broń przeciwko nieznanemu – sztukę. A jedną z jej odmian jest muzyka.

6: Nuty na fortepian – błędy w odczytywaniu
Marzeniem każdego muzyka jest umiejętność zagrania danego utworu a vista. Pojęciem tym określamy zdolność do odczytania nut na fortepian bez wcześniejszego przygotowania, w tempie podobnym do tempa wyznaczonego przez autora utworu.

7: Gdzie szukać nut?
Dzisiaj bez większego problemu można znaleźć dosłownie wszystko. Nawet jeżeli ktoś poszukuje takich rzeczy jak nuty na akordeon, z pewnością szybko je znajdzie. Gzie jednak szukać?

8: Gitary akustyczne
W czasach mocnego rockowego brzmienia I coraz szerszej ekspansji muzyki elektronicznej, na powierzchnię znowu zaczyna powracać muzyka tworzona za pośrednictwem gitary akustycznej. Bardzo popularne zaczęły stawać się koncerty grup dwu trzy osobowych grających covery najbardziej znanych klasycznych utworów właśnie na akustycznych gitarach.

9: Dj i sklepy dla jego potrzeb
Oprawę muzyczną imprez oferuje w tej chwili naprawdę wiele firm, które zajmują się tym od wielu lat. W większości są to zespołu muzyczne, które starają się grać na żywo i oferują muzykę różnego rodzaju.

10: Gitary akustyczne - geneza
Gitara akustyczna to bardzo popularny instrument, który swym radosnym brzmieniem rozkręcił niejedną imprezę nad ogniskiem. Gitara tego typu kojarzona jest zarówno z profesjonalnymi muzykami jak i grajkami, którzy poznawszy trzy chwyty potrafili poruszyć tłumy podchmielonych gości weselnych.


Strona 1 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.