Parasole - na pogodę i na modę

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Gucioslaw

Czytano: 311 razy | Kategoria: Kultura i sztuka | Ilość słów: 286 | Data: 06.03.13 | 0 komentarzyPogoda nieustannie płata nam różne figle. Śnieg prószący w maju, wysoka temperatura w miesiącach zimowych, to wszystko powoduje, że pogoda zrobiła się nieprzewidywalna.


Obfite deszcze, które nawiedzają co jakiś czas Polskę przyczyniają się do tego, że musimy adekwatnie ochronić się przed zmoknięciem. Firmy jak zwykle wychodzą potrzebom klientów naprzeciw oferując kolorowe kalosze, parasole i piękne stroje przeciwdeszczowe. Mimo, iż zadaniem ich wszystkich jest w pierwszej kolejności ochrona przed zmoknięciem, to mimo to kreatorzy bardzo się starają by ich parasole cechowały się nie tylko jakością, ale też ciekawym designem.

W ofercie kilkunastu przedsiębiorstw możemy znaleźć parasole kobiece, dla mężczyzn, rodzinne i dla dzieci. Różnią je styl, kolory oraz ostatecznie wykończenie. Parasole kobiece występują w różnych, zazwyczaj jaskrawych kolorach. Panowie na ogół wybierają parasole męskie w ciemnych barwach: szarości, czerni i granacie. Przedszkolaków zachęcić do używania parasola mają bajkowe postacie, którymi przyozdobione są ich parasole oraz automatyczny sposób ich otwierania. Bez względu na barwę parasolu jaki kupimy, dużo donioślejsza jest jakość jego wykonania. Niestety, najtańsze parasole zakupione za niską cenę w markecie, na ogół odkształcająca się przy nieco mocniejszych podmuchach wiatru. Warto więc przed wyborem produktu przejrzeć dostępną ofertę parasoli dobrych producentów oraz kupić ten, który najlepiej spełni nasze oczekiwania też pod względem jakości.


Współcześnie prawdziwym przebojem na rynku są parasole ze twarzami aktorów. Wizerunki Audrey Hepburn, Marilyn Monroe czy Elvisa Presleya ozdabiają świetne, stylowe parasole. Dzięki temu parasole nie tylko pełnią funkcje ochronne, ale też umożliwiają zaakcentowanie charakteru i wyrażenie kinowych upodobań. Takie parasole w połączeniu z równie popularnymi wielobarwnymi kaloszami, sprawiają że nawet spacer w strugach deszczu wydaje się o wiele bardziej interesujący.


Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Komentowanie jest wyłączone.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.