El Sol Salsa Festival – słoneczne brzmienia w rytmie salsy i El Sol!

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Kuznia PR

Czytano: 302 razy | Kategoria: Pozostałe | Ilość słów: 421 | Data: 07.10.13 | 0 komentarzyGorąca, tętniąca radością atmosfera w środku listopada? To możliwe! Taka niezwykła porcja emocji czeka na wszystkich uczestników El Sol Salsa Festival, który odbędzie się 8-10.XI.2013 r. w hotelu Gromada w Warszawie.


EL-SOL-SALSA-FESTIVAL-PIO-RGB-M.jpg

Przed nami trzy dni szalonych rytmów i zmysłowego tańca w towarzystwie najbardziej słonecznych na polskim rynku win El Sol!

Wielbiciele tańca i wina czekali na to wydarzenie cały rok. Już niedługo jesienna Warszawa rozbłyśnie magnetyzującymi latynoamerykańskimi rytmami i zamieni się w mieniącą wszystkimi kolorami tęczy, stolicę tańca. A to wszystko za sprawą największych gwiazd oraz miłośników latynoskich stylów, przybywających tłumnie z całego świata. Gorącą atmosferę festiwalu dodatkowo podkreśli łagodny smak win El Sol, które są najlepszą gwarancją niezapomnianej zabawy!

 

„El Sol to marka, która od zawsze kojarzy się z pozytywną energią, otwartością i optymizmem, dlatego też świat salsy jest nam bardzo bliski. Celebracja życia i towarzysząca mu pełnia smaku to najważniejsze, co łączy entuzjastów latynoamerykańskich rytmów oraz dobrego wina, dlatego też jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak radosnego i jednocześnie prestiżowego wydarzenia, jakim jest  El Sol Salsa Festival” – podkreśla Zuzanna Kaczanowska, Brand Manager Wines w Grupie Ambra.

 

El Sol Salsa Festival to niezwykłe połączenie warsztatów najpopularniejszych latynoskich stylów prowadzonych przez doświadczonych instruktorów z całego świata, oraz całonocnych imprez tanecznych, podczas których wszyscy razem, bez względu na umiejętności, będą mogli wyzwolić swoje pokłady energii przy muzyce najlepszych DJ-ów. W tym roku specjalnymi gośćmi festiwalu będą niezwykle charyzmatyczny Król Mambo,  żywa legenda i współtwórca salsy – Eddi Torres oraz grupa Yamulee, mistrzowie klasycznego i energetycznego mambo. W trakcie wydarzenia zaplanowano 4 wieczorne imprezy, a uczestnicy mogą do samego rana korzystać z aż trzech parkietów: sali głównej z salsą i mambo, sali sensual z chilloutowym zoukiem, kizombą i bachatą oraz salą z kubańskimi taktami. Natomiast na najbardziej wytrwałych pasjonatów czekają codzienne poranne maratony zumby.

 

Taniec to nie tylko pasja, ale przede wszystkim styl życia, który niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania, łączy ludzi, budując niezwykłe poczucie więzi i bliskości. Dlatego też El Sol Salsa Festival to idealne miejsce, aby poznać nowych przyjaciół, z którymi łączy Cię wspólna salsowa pasja. Wybierz styl, który jest najbliższy Twojemu temperamentowi i daj się porwać magnetycznym rytmom, które zawładną Twoim ciałem i duszą!

 

 

Więcej informacji oraz bilety do kupienia na: www.salsafestival.pl

 

El Sol Salsa Festival

8-10.XI.2013

Hotel Gromada, WarszawaPodpis

Kuźnia PR


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.