Motoryzacja


Podkategorie w tej kategorii:
1: Problemy w podróży - wypadek samochodowy
Transport to nieprzewidywalna gałąź gospodarki całego świata. Nieprzewidywalna z wielu względów, które różnią się w zależności od rodzaju transportu. Jeżeli wybieramy transport lotniczy, możemy spodziewać się innych profitów, ale także innych kosztów lub problemów, niż w przypadku transportu lądowego.

2: BHP korzystania z wyciągarki
Używając rozmaitych sprzętów przemysłowych, każdy powinien kierować szczególną uwagę, nie tylko na ich właściwe eksploatowaniem, ale nade wszystko na swoje bezpieczeństwo. W związku z tym, zanim jeszcze zaczniemy używać wyciągarek, trzeba zapoznać się z najważniejszymi regułami jej eksploatowania.

3: Zakupy motoryzacyjne
Sklepy motoryzacyjne, mechanicy, pośrednicy skupują produkty od renomowanych firm. Nie mogą to być kontrahenci przypadkowi, od których otrzymuje się wadliwe, niesprawdzone produkty. Wybrane firmy muszą być solidne, muszą mieć doświadczenie na rynku, oferować przyzwoite ceny za produkty. Taką firmą jest k&n.

4: Wyciągarki i pomoc podczas wyścigu
Podczas off road może przytrafić się naprawdę wiele. Od zwykłego wyjechania z drogi, po utknięcie w głębokim błocie. W związku z licznymi zagrożeniami i pułapkami, uczestnicy tych niebezpiecznych wyścigów, muszą być gotowi na każdą okoliczność.

5: Jaki kolor powinien mieć dym z rury wydechowej?
Podczas jazdy samochodem często naszą uwagę skupiamy głównie na tym co znajduje się z przodu. Oczywiście każdy kierowca oczy ma w około głowy. Ale czy patrzycie także na tył swojego samochodu i to jaki kolor wydziela jego rura wydechowa?

6: Auto w delegacji
Wyjazd w podróż służbową jest nieodłączną częścią pracy wielu osób. Wynika to z charakteru wykonywanego przez nich zawodu. Chodzi tutaj przede wszystkim o pracowników dużych korporacji posiadających swoje placówki w różnych częściach kraju.

7: Lokalizacja pojazdów – pieśń teraźniejszości oraz przyszłości
Kiedyś gdy ukradziono auto to jego poszukiwanie zajmowało sporo czasu, wiązało się z nerwami, stresem, koniecznością wynajęcia detektywa i żmudnych poszukiwań utraconego pojazdu. Gdy auto było tanie to nikogo ono nie interesowało. Kradzież drogiego auta była wielkim problemem, a czasami ogromną tragedią.

8: Części Volkswagen - gdzie szukać?
Wybór części samochodowych przy dzisiejszych możliwościach rynkowych oraz ogromnej konkurencji, która wciąż zaniża ceny (chociaż niestety robi to często kosztem obniżania jakości produktów) jest coraz trudniejszy – szczególnie dla klienta, który nie styka się z tematyką tego typu każdego dnia.

9: Filtrom
Wybierając filtr paliwa, niewielu z nas patrzy na producentów. Większość jednak koncentruje się na cenie, a to nie zawsze się opłaca. Poszukując znanych producentów, dobrze jest spojrzeć do Internetu i tam poczytać o filtrach, producentach, rzetelnych opiniach.

10: Kombinezony rajdowe
Kombinezony rajdowe stanowią esencjalne wyposażenie podczas różnorakich zmagań drużynowych zarówno na trasach asfaltowych, przełajowych, krajowych oraz innych. Kombinezon chroni zawodnika – kierowcę oraz pilota nie tylko przed działaniem warunków atmosferycznych.


Strona 1 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.