Dlaczego warto zdecydować się na kufry motocyklowe?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: berszi

Czytano: 737 razy | Kategoria: Motocykle | Ilość słów: 328 | Data: 12.08.13 | 0 komentarzyKufry motocyklowe są bardzo przydatne podczas podróży, czy to dalekiej czy też bliskiej. Jeszcze niedawno rzadziej wybierane niż sakwy, dziś mają pierwszeństwo.


Podróż motocyklem kojarzy się nam zazwyczaj z krótszymi trasami i rzeczywiście, właśnie w ten sposób jest ona promowana najczęściej. Bywa jednak i tak, że osoby, które są właścicielami motocykli planują dalsze wyprawy. Nie tylko do pobliskich miejscowości ale również na dalekie podróże czasami kilku miesięczne. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby je podejmować, chwytać chwilę, korzystać z życia. Warto jednak pamiętać o tym, że dalsze trasy wymagają zazwyczaj specjalnego przygotowania. Nie tylko zaplanowanie trasy, znalezienie noclegów i zaaranżowanie atrakcji ale przede wszystkim istotne jest przygotowanie materialne.

Tutaj wchodzimy na temat wyposażenia naszego motoru, w takim wyjeździe z bagażami pomóc mogą nam między innymi kufry motocyklowe, to bowiem właśnie one promowane są wówczas, gdy zastanawiamy się nad tym, jak podróżować na własną rekę. Nie są to rozwiązaniem, które pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno, nie można jednak nie zauważyć tego, że do pewnego momentu kufry przegrywały rywalizację z sakwami. Sakwy jednak częściej są wykorzystywane podczas długich podróży rowerowych, sa wygodniejsze i bardziej praktyczne przy tym środku transportu. Natomiast kufry motocyklowe były znacznie bardziej poręczne i generowały mniejsze problemy tak podczas ich montażu, jak i demontażu, zwracano jednak uwagę na to, że charakteryzuje je wyższa cena, a wielu właścicielom motocykli szkoda było przesadnie wygórowanych inwestycji. Obecnie jednak coraz rzadziej słyszymy o wątpliwościach z nimi związanych. Coraz chętniej kupowane, ze względu na stabilna cenę i praktycznośc. Sakwy wykonane są z miękkiego materiału, szybko się niszczą i brudzą, nie ma jednak tego problemu z kuframi. Dzięki czemu praktyczność zwyciężyła oszczędność, a funkcjonalność to jedna z tych cech, która wyróżnia kufry motocyklowe na tle innych rozwiązań polecanych kolejnym grupom nabywców.
Podpis

motor-tour


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.