Nadchodzi wiosna. Czas przygotować motocykl do pierwszego tournee.

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: abdato

Czytano: 723 razy | Kategoria: Motocykle | Ilość słów: 381 | Data: 08.03.12 | 0 komentarzyWiosna już wabi słonecznymi promieniami, a motocykliści już nie mogą się doczekać i wyciągają swoje maszyny z garaży. Jednak konieczne jest kilka zabiegów aby przygotować swój motor na pierwsze tournee.


Ach tak, nie masz jeszcze motoru, potrzebujesz odpowiedniego oleju, a może układu wydechowego, a może szukasz nowego kasku?

Obojętnie co by to było, nie przeszukuj pojedynczych sklepów i portali internetowych z ogłoszeniami. Nie wywieszaj karteczek na tablicach ogłoszeń w supermarketach, znajdź po prostu wszystko, czego Twoje serce motocyklisty pożąda na Abdato.

 

Czym jest Abdato ?

 

Abdato to wyszukiwarka ogłoszeń drobnych, która każdemu szukającemu, za jednym kliknięciem prezentuje treści poszukiwanych ogłoszeń, zebranych z blisko 10 stron internetowych z ogłoszeniami drobnymi.

Mówiąc (pisząc) innymi słowami: na stronie Abdato znajduje się ok. 2 milionów aktualnych ogłoszeń, dopasowane do każdej kategorii, jaką można sobie tylko wyobrazić.

Ale pozostańmy przy motocyklach, bo jest bardzo aktualny temat, w związku z nadchodzącą wiosną.

Przyjmijmy zatem że poszukujesz kasku na motor, w obecnej chwili na stronie Abdato znajdziesz ponad 100 ogłoszeń pasujących do Twojego zapytania, na co było potrzebne 1,3 sekundy. 1,9 sekundy, aby przeskanować setki tysięcy ogłoszeń z 10 portali z ogłoszeniami drobnymi.

Te 162 oferty zostały znalezione na 10 portalach. Wyobraź sobie ile czasu oszczędzasz, nie musząc przeglądać tych stron samodzielnie.

 

Abdato znajdzie produkty także w Twoim sąsiedztwie

Jeśli chcesz obejrzeć przed zakupem rzecz, która Cię zainteresowała, to jest możliwe, ponieważ może właśnie w okolicy, w której mieszkasz znajduje się to czego potrzebujesz.

Tego możesz się dowiedzieć, wpisując w swoim zapytaniu, miejscowość, w której mieszkasz, kod pocztowy lub symbol tablicy rejestracyjnej samochodu.

 

Tylko aktualne oferty na stronie Abdato

 

Możesz być pewny, że korzystając z serwisu Abdato, trafisz tylko na aktualne ogłoszenia, gdyż żadne z nich nie jest starsze niż 30 dni. A do tych już opublikowanych codziennie dołącza kilka tysięcy nowych.

Trudno zatem sobie wyobrazić, że nie znajdziesz tu tego, czego szukasz.

 

Ale jeśli coś takiego nastąpi – na co wpływu nie ma Abdato, tylko po prostu brak odpowiednich ogłoszeń, możesz skorzystać z naszego serwisu mailowego, automatycznie informującego o tym, jak tylko pojawi się ogłoszenie z szukanym przez Ciebie objektem.

 

Jedno jest pewne, to czego nie znajdzie Abdato, nie znajdzie również żadna inna wyszukiwarek.
Podpis

J. Sellin, E. Drewnowska


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.