Pełen komfort na dwóch kółkach

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: boby

Czytano: 1026 razy | Kategoria: Motocykle | Ilość słów: 331 | Data: 02.04.12 | 0 komentarzyPodróże są nie tylko okazją do zobaczenia nowych miejsc, ale przede wszystkim mają one służyć relaksowi i to już od momentu wyjazdu. Obecnie istnieje tak wiele możliwości transportu, że każdy znajdzie coś dla siebie, lecz wyjątkowe wrażenia dostarcza zwłaszcza jazda motocyklem.


Aby jednak na długich dystansach nie było niewygodnie należy zaopatrzyć się w sprzęt stworzony właśnie głównie do celów turystycznych, a takim na pewno jest nowa Honda GL1800 Gold Wing.

Motocykl ten od samego początku stał się istnym hitem, dla kierowców ceniących sobie bardziej komfort jazdy niż ekstremalne prędkości, emocje i adrenalinę. Z zewnątrz prezentuje się on bardzo oryginalnie, a unikalna jednostka napędowa gwarantuje niesamowite osiągi. Dzięki zastosowaniu współczesnych rozwiązań technicznych podróż na dwóch kółkach nie musi już być niewygodna, a wręcz porównywalna do tej w zwykłym samochodzie. W nowym modelu zostało wprowadzonych parę zmian sprawiających, że pokocha go jeszcze więcej motocyklistów.

Elementem o którym na pewno trzeba wspomnieć opisując ten motocykl Hondy jest jej silnik. Sześciocylindrowa jednostka w układzie bokser o pojemności 1832ccm pracuje niezwykle precyzyjnie i sprawia, że model jazdy pomimo sporych rozmiarów maszyny jest lekki i wygodny. Pomimo tego iż nie jest to ścigacz manewrowanie Gold Wingiem po mieście nie stanowi żadnych problemów. Silnik został także świetnie przystosowany do pracy pod dużym obciążeniem zarówno własnej masy jak i pasażerów. Wtrysk paliwa z kolei sprawi, że jego rozruch nie będzie nigdy sprawiał problemów.

O tym, że jest pojazd z przysłowiowej wyższej półki świadczy jego bogate wyposażenie. Kierowca znajdzie tutaj świetnej jakości system audio Surround Sound, nawigację GPS (w wersji DELUXE) czy układ ABS. Na wyjątkową uwagę zasługuje także możliwość wyposażenia go w poduszkę powietrzną. Bieg wsteczny także już nikogo nie dziwi przy takiej masie. Na uwagę zasługuje także przednia owiewka, którą można regulować w zależności od potrzeb, a także otwierany wlot powietrza. Oprócz tego klienci mają całą masę dodatków, którymi mogą wzbogacić pojazd.
Podpis

Pasjonat


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.