Porady


1: Kiedy niezbędne jest holowanie samochodu?
Każdy kierowca musi liczyć się z awarią samochodu. Nigdy nie wiadomo, kiedy podczas podróży pojazd odmówi nam posłuszeństwa. Nie możemy mieć stuprocentowej pewności nawet wtedy, gdy regularnie przeprowadzamy przeglądy techniczne.

2: Multizadaniowe auto
Wiele osób lubi uniwersalne rozwiązania. Jeżeli kupujemy rzecz posiadającą kilka funkcji zamiast jednej oszczędzamy pieniądze. Poza tym uniwersalna rzecz ma wiele zastosowań, a co za tym idzie ułatwia nam codzienne czynności. Jednak czy takie rzeczy jak samochód mogą być multizadaniowe?

3: Tani sposób na kupno nowego auta
Jak pokazują badania rynku motoryzacyjnego, sprzedaż aut naszym kraju stale wzrasta, przy czym ze względów finansowych Polacy znacznie częściej decydują się na kupno pojazdów z drugiej ręki. Niekiedy jednak zakup używanego samochodu okazuje się przynosić tylko pozorne oszczędności .

4: Etapy teoretycznego egzaminu na prawo jazdy w Wielkiej Brytanii
Teoretyczny egzamin na prawo jazdy w Wielkiej Brytanii składa się z trzech części: testu wyboru, studium przypadku oraz testu hazard perception. Aby zdać część teoretyczną, konieczne jest uzyskanie pozytywnego wyniku z każdej z nich. W przypadku niepowodzenia w którejkolwiek z części, należy ponownie podjeść do całego egzaminu.

5: Nawigacja GPS – gwarancja komfortowej i bezpiecznej podróży
Sprzęt GPS staje się niewątpliwie coraz bardziej popularny, zwłaszcza wśród kierowców, ale nie tylko – coraz częściej korzystają z niego także rowerzyści czy miłośnicy biegów.

6: Zalety autolawet względem lawet tradycyjnych
Można by rzec, że autolawety są młodszymi i dużo doskonalszymi wersjami lawet tradycyjnych. Niemniej, jak mówi stare ludowe przysłowie, niekiedy lepsze jest wrogiem dobrego.

7: Najtańszy serwis aut francuskich
Każdy z nas w swoim życiu przywiązuje wagę do czegoś innego. Są osoby, które uwielbiają samochody, dlatego też co jakiś czas je wymieniają. Niektórzy twierdzą, że nie liczy się marka, najważniejsze jest to, aby samochód się nie psuł, a właściciel był zadowolony.

8: Jak kupić dobry używany samochód?
Niestety w obecnych realiach i przy naszych wysokościach zarobków niewielu może pozwolić sobie na zakup nowego samochodu prosto z salonu. Większość decyduje się na zakup samochodu używanego często nawet nie z drugiej, a z którejś z kolei ręki. Samochody takie mogą kryć wiele niespodzianek i to tych nieprzyjemnych.

9: Czy zdanie egzaminu na prawo jazdy znaczy, że umiemy jeździć?
Wielu kierowców, zwłaszcza tych młodych po zdaniu egzaminu na prawo jazdy uważa, że potrafi i umie już jeździć samochodem i poradzi sobie na drodze. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna, a świeżo upieczony kierowca szybko przekonuje się, że się mylił.

10: Jazdy doszkalające kursu na prawo jazdy.
Proces szkolenia na prawo jazdy posiada minimalne ramy czasowe, które dokładnie określone są w odpowiednim rozporządzeniu. Żeby móc starać się o uprawnienia kategorii B, należy ukończyć pełen kurs. Ale czy ten czas ćwiczeń to wystarczający okres podczas którego wszyscy mogą się przygotować do egzaminu w należyty sposób?


Strona 1 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.