Porady


21: Poranne oględziny samochodu
Przed każdym porannym ruszeniem w drogą trzeba obejść samochód ze wszystkich stron. Spacer dookoła wozu łącznie ze spojrzeniem pod samochód pozwoli ponadto na dostrzeżenie ewentualnych plam pod wozem, świadczących o wycieku oleju, płynu z chłodnicy, elektrolitu z akumulatora lub płynu hamulcowego.

22: Czy węższe opony na zimę to dobry wybór?
Jeszcze do niedawna specjaliści z branży motoryzacyjnej byli zdania, że najlepszym wyborem na śnieżne poranki są węższe opony zimowe. Słuszność tego modelu jest coraz częściej podważana m.in. przez wulkanizatorów oraz obsługę serwisów oponiarskich.

23: Regeneracja części bez konieczności demontażu jest możliwa?
Każdy element w samochodzie stopniowo wraz z upływem kilometrów ulega zużyciu. Następuje zużycie silnika, zużycie skrzyni biegów i innych mechanizmów w pojeździe. Najczęściej wykonuje się wymiany części na nowe, ale nie każdy wie że istnieje coś takiego jak regeneracja części używanych.

24: Wybór odpowiedniej pomocy drogowej
Pomoc drogowa raczej nikomu nie kojarzy się z czymś pozytywnym jednakże zdarzają się sytuacje gdzie skorzystanie z usług pomocy drogowej jest niezbędne. Gdy zajdzie potrzeba skorzystania z pomocy drogowej lepiej mieć pewność iż oferowana pomoc będzie na wysokim poziomie.

25: Już teraz pomyśl o konserwacji auta
Jesień potrafi przyjść nagle i w całej okazałości zaprezentować swoje złe strony. Na własnej skórze przekonał się o tym niejeden właściciel samochodu.

26: Dbanie o przeglądy samochodu
W polskich warunkach klimatycznych, jeśli chcemy korzystać z naszego pojazdu przez długi czas, nie możemy zapominać o dokonywaniu regularnych przeglądów naszego pojazdu.

27: Czysty samochód
Mycie i polerowanie auta może nas kosztować sporo pracy. Trzeba się mocno napracować, aby nie powstały zacieki a karoseria pięknie błyszczała. Za to efekt końcowy naszych starań z pewnością będzie o wiele bardziej zachwycający.

28: Zanim wyjedziesz za granicę, wiedz że...
Coraz większa mobilność sprawia, że coraz częściej wyjeżdżamy za granicę – czy to w celach wypoczynkowych, czy urlopowych. Do sąsiednich państw łatwo dojechać własnym samochodem, ale zanim wybierzemy się na przejażdżkę...

29: Podroż za granice tylko z nawigacją samochodową
Tuż za pasem wakacje, a my nie zaplanowaliśmy jeszcze naszego urlopu. Najatrakcyjniejsze oferty biur podróży zostały już dawno wysprzedane, pozostały jedynie ceny, które nie przerażą jedynie milionera.

30: Przydatność mapy na długich trasach
Każdy wyjazd czy to długi czy krótki wymaga od nas znajomości terenów w które się udajemy. Nie zawsze jesteśmy tak obeznani z mapą Polski, aby dać sobie radę bez mapy samochodowe.


Strona 3 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.