Porady


31: Prawko, a wybór OSK
Niniejszy artykuł w krótki sposób opisuje dobry sposób na znalezienie dobrych ośrodków szkolenia kierowców. Pokazuje, w którym miejscu warto szukać aby wybrać dobrą firmę.

32: Jaki ubiór do prowadzenia samochodu będzie odpowiedni
Wiele osób kupując samochód bacznie zwraca uwagę na zakres bezpieczeństwa jaki dany model zapewnia. Nie należy jednak zapominać o bezpieczeństwie aktywnym, które zależy od nas i pozwala uniknąć przykrych wydarzeń. Tutaj jednym z elementów jest prawidłowy strój do samochodu.

33: Jak kupić samochód żeby nie żałować?
Kupno samochodu nie jest sprawą łatwą – wie o tym każdy, kto choć raz musiał tego doświadczyć. Brak obycia w rynku motoryzacyjnym, rozeznania w takich parametrach, jak przebieg, pojemność silnika, rok produkcji tylko potęgują poczucie zagubienia. Jak wybrać mądrze, spośród tylu ofert?

34: Samochód – jak sprzedać?
O ile kupno samochodu jest łatwe – mamy sporo ofert i o ile posiadamy spore środki, to nasz wybór jest praktycznie nieograniczony. Inaczej sytuacja zaczyna wyglądać w przypadku, gdy role się odwracają. Jak sprzedawać, aby osiągnąć zamierzony cel? O czym szczególnie pamiętać?

35: Kupno samochodu – gdzie szukać?
Samochodów na drogach jest coraz więcej, czego jednak nie przewidziały osoby, zajmujące się projektowaniem dróg. Dziś natężenie jest tak wielkie, że wiele skrzyżowań uchodzi za wyjątkowo niebezpieczne. Nie o bezpieczeństwie na drogach jednak będzie, a o tym, jak kupić samochód.

36: Prawo jazdy – wynik pozytywny i co dalej?
Zdanie egzaminu na prawo jazdy to często wybuch niekontrolowanej euforii. Nie ma się czemu dziwić – nie jest to łatwe zadanie, często towarzyszy mu ogromny stres, przelatany ze szczęściem. Radość jest tym większa, gdy zdaje się go za pierwszym razem, a to naprawdę nieliczne przypadki.

37: Stacja diagnostyczna do przeglądu
Przed udaniem się w dłuższą podróż stacja diagnostyczna i wizyta na niej jest bardzo wskazana. Mechanik pomoże nam ocenić w jakim stanie technicznym jest nasz samochód, czy nie jest potrzebna wymiana opon albo wymiana oleju.

38: Eco-driving – jak jeździć tanio?
W stolicy litr benzyny już od jakiegoś czasu kosztuje 6 złotych, sytuacja ta pewnie będzie miała miejsce i w całym kraju – to tylko kwestia czasu. Co w takiej sytuacji zrobić? Zrezygnować z jazdy samochodem na rzecz roweru czy też komunikacji miejskiej? Niekoniecznie! Wystarczy jeździć ekonomicznie.

39: Najtańsze OC? Warto sprawdzić…
Główna zasada rządząca światem ubezpieczeń mówi o tym, że im wyższa składka ubezpieczenia, tym wyższa gwarantowana suma odszkodowania w razie wypadku.

40: Drożejąca benzyna – jakie alternatywy?
Czy jeszcze ktoś pamięta czasy, kiedy litr popularnej „bezołowiówki 95” kosztował 3,20 zł? Gaz można było dostać za 1,5 zł i bardziej opłacało się podróżować samochodem, aniżeli pociągiem, choćby trzeba było dojechać na drugi koniec kraju. Można by powiedzieć „było minęło”.


Strona 4 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.