Porady


41: Autem na ferie zimowe
Ferie zimowe już się rozpoczęły i część województw już korzysta z ich dobrodziejstw. Już teraz można powiedzieć, że są udane, bo zima dopisuje. Coraz więcej osób wyjeżdża do zimowych kurortów, żeby pojeździć na nartach, snowboardzie, czy spędzić przyjemne chwile w pensjonatach u podnóża gór.

42: Zima – jak przygotować auto?
Niektórzy zimy się wręcz dopraszają, znudzeni i znużeni szarością, która utrzymuje się co najmniej od listopada. Warunki na drogach są niezłe – śniegu nie widać, dochodzi więc do mniejszej ilości kolizji. Brak białego krajobrazu może uśpić naszą czujność – zima może przyjść niezauważona.

43: Jak przygotować auto na ferie zimowe?
Mimo że śniegu w Polsce, jak na lekarstwo, ferie zimowe z pewnością się odbędą. Niektórzy spędzą je w domu, inni skorzystają z opcji wysłania dzieci na półkolonię lub zimowisko, jeszcze inni postawią na rodzinny wyjazd w góry, najczęściej samochodem. Jak go przygotować do wyprawy?

44: Nauka jazdy w Olsztynie
Codziennie stoimy w korkach. Kierowcy samochodów oraz korzystające z komunikacji miejskiej osoby nie są w stanie go uniknąć. Zajmuje nam to wiele cennych godzin na przestrzeni tygodni. Dlatego gdy tylko nadchodzą cieplejsze dni oraz w okresie letnim coraz bardziej popularnym środkiem lokomocji stają się skutery.

45: Zimowy wyjazd na narty – pakujemy samochód
Już niedługo ferie zimowe – to idealny czas na to, aby wybrać się wraz z rodziną na narty – gdziekolwiek – w polskie góry lub za granicę. Bardzo ważne jest to, aby w odpowiedni sposób się spakować, by nic nie zaburzało naszego komfortu.

46: Sztuka sprzedaży samochodu
Przychodzi taki czas, kiedy chcemy rozstać się ze swoim samochodem, na rzecz innego, o ładniejszym kolorze, mniejszym przebiegu, wygodniejszych siedzeniach. Stary trzeba sprzedać. Czy każdy się do tego nadaje? Czy lepiej oddać auto w ręce specjalisty zamiast samemu takiego udawać?

47: Jak przygotować samochód do zimy?
Mimo że śnieg do nas jeszcze nie zawitał, a słupek rtęci oscyluje w granicach kilku stopni na plusie, warto już teraz odpowiednio przygotować samochód. Polska mentalność nakazuje poczekać, aby wraz z płatkami pierwszego śniegu zawitać do punktów wymiany opon oraz sklepów z akcesoriami na zimę.

48: Orientacja w terenie
Nie ma chyba na świecie osoby, która choć raz nie straciła by orientacji w obcym dla siebie otoczeniu, bez względu czy mowa tutaj o lasach, górach czy terenach takich jak niziny.

49: Idzie zima – pamiętajmy o przygotowaniu samochodu
Jak co roku, zima zaskakuje kierowców, nie daj się zaskoczyć i Ty. Pamiętaj, że wymiana opon na zimowe może uratować nie tylko Ciebie, ale i Twój samochód oraz innych uczestników ruchu drogowego.

50: Gdy kierowca straci prawo jazdy...
Bywa wiele sytuacji, podczas których kierowca jeździ na granicy prawa. Stwarza to zagrożenie na drodze, to nie ulega wątpliwości. Ale co, jeśli ta granica zostanie przekroczona?


Strona 5 z 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.