Multizadaniowe auto

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: czwartkowa

Czytano: 411 razy | Kategoria: Porady | Ilość słów: 333 | Data: 15.04.14 | 0 komentarzyWiele osób lubi uniwersalne rozwiązania. Jeżeli kupujemy rzecz posiadającą kilka funkcji zamiast jednej oszczędzamy pieniądze. Poza tym uniwersalna rzecz ma wiele zastosowań, a co za tym idzie ułatwia nam codzienne czynności. Jednak czy takie rzeczy jak samochód mogą być multizadaniowe?


Elegancki i sportowy

Choć odpowiedź może dziwić, auta też mogą być uniwersalne. Ich wielofunkcyjność przejawia się między innymi w ich budowie oraz zastosowanym rozwiązaniom technologicznym. Jednak jak wygląd samochodu może być uniwersalny? Wystarczy spojrzeć na najlepszy suv crossover, który łączy w sobie cechy eleganckiego auta z niemalże sportową terenówką. Opływowy kształt nadwozia i pięknie wyrzeźbiona sylwetka nadają autu szczypty stylowości. Dzięki bogatemu wewnętrznemu wyposażeniu prowadząc auto czujemy się jakbyśmy kierowali wysokiej klasy limuzyną. Z kolei wysokie zawieszenie powoduje, że nasz samochód nie napotka trudności w przemieszczaniu się po nawet najtrudniejszych nawierzchniach.

Pakowny i miejski

Ze względu na swój rozmiar SUV to idealne auto dla osób z dużą rodziną. W razie ewentualnego wyjazdu z pewnością każdy z naszych bliskich będzie mógł czuć się komfortowo podczas podróży tego rodzaju samochodem. Poza tym kolejnym atutem tego auta jest pakowny bagażnik. Jego pojemność sięga kilkunastu litrów w trybie pięciomiejscowym. Choć niektóre SUV-y w porównaniu do aut typu kombi  mogą wydawać się mniejsze, ich pakowność jest taka sama, a czasami nawet odrobinę większa. SUV to także dobre auto dla osób mieszkających w mieście. Ze względu na liczne stłuczki oraz kraksy na jakie narażone jest nasze auto w trakcie podróży miejskimi ulicami ważne jest, aby nasz pojazd był wyposażony w poduszki powietrzne oraz układ awaryjnego hamowania (EBA).

SUV łączy w sobie cechy eleganckiego auta, terenówki, kombi oraz miejskiego samochodu. Dlatego jest samochodem wielozadaniowym. Nie tylko stylowo wygląda, ale także nie będzie miał problemu z pokonaniem odcinka o trudnej nawierzchni. Poza tym jest na tyle pakowny, że pomieścimy w nim wszystko to, co musimy ze sobą zabrać. Co więcej ze względu na gwarancję wysokiego bezpieczeństwa w trakcie jazdy, SUV sprawdza się także jako auto miejskie.
Podpis

Fan!


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.