Tani sposób na kupno nowego auta

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: ameba

Czytano: 365 razy | Kategoria: Porady | Ilość słów: 338 | Data: 08.04.14 | 0 komentarzyJak pokazują badania rynku motoryzacyjnego, sprzedaż aut naszym kraju stale wzrasta, przy czym ze względów finansowych Polacy znacznie częściej decydują się na kupno pojazdów z drugiej ręki. Niekiedy jednak zakup używanego samochodu okazuje się przynosić tylko pozorne oszczędności .


 

Wyprzedaże u dealerów

Jak co roku korzystne oferty z najdziemy z pewnością w autoryzowanych salonach poszczególnych marek, dla których sezonowe promocje na nowe samochody są świetną okazją do przyciągnięcia sporej grupy nowych klientów, pozbycia się modeli z mijającego rocznika, a przy okazji także skutecznej reklamy własnych pojazdów. Wysokość proponowanych upustów może różnić się w zależności od modelu, wyposażenia oraz indywidualnych ofert przygotowanych przez poszczególnych dealerów. Przeważnie zniżki te wynoszą od 5 do 10%, już w przypadku zakupu gotówkowego możemy liczyć nawet na 30-procentowy rabat.

car-icon-5-1408311-m.jpg

 

W grupie oszczędniej?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że nowy samochód można kupić taniej za pośrednictwem internetowych portali oferujących zakupy grupowe. Tak jak w przypadku wszystkich innych produktów oraz usług chodzi o to, aby indywidualnemu konsumentowi umożliwić korzystanie ze zniżek, jakie zazwyczaj przysługują jedynie kupcom hurtowym. Serwisy internetowe umożliwiają więc użytkownikom wybór konkretnych modeli aut z jasno określoną wersją wyposażenia – gdy zainteresowanie konkretnym samochodem wyrazi wymagana liczba osób, wówczas różni dealerzy przedstawiają swoje oferty na realizację tak dużego zamówienia. Jest to z pewnością ciekawa alternatywa dla zakupów indywidualnych, jednak z pewnością minie sporo czasu, zanim zyska ona na popularności. Niemniej warto zainteresować się zakupami grupowymi, które stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju.

 

Zakup nowego samochodu wprost od dealera to oczywiście rozwiązanie droższe niż kupno auta z drugiej ręki, jednak w pierwszym przypadku poza pojazdem w idealnym stanie zyskujemy także pewność, że w przypadku wystąpienia usterek czy awarii, przez pewien czas będziemy mogli liczyć na darmowe naprawy gwarancyjne. Korzystanie z promocji  na nowe samochody wydaje się więc bardzo dobrym rozwiązaniem, umożliwiającym zaoszczędzenie na dłuższą metę naprawdę pokaźnych sum pieniędzy.

Źródło zdjęcia:sxc.hu
Podpis

Anna Żuraw


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.