Najpopularniejsze wycieraczki marki Bosch

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: berszi

Czytano: 918 razy | Kategoria: Samochody | Ilość słów: 297 | Data: 05.03.14 | 0 komentarzyWycieraczki sygnowane marką Bosch są niezwykle rozpoznawalne na świecie. Wysoką pozycję na rynku części samochodowych uzyskały dzięki swojej niezawodności oraz innowacyjnym rozwiązaniom i zastosowaniu najnowocześniejszej technologii. Jakie zatem wycieraczki tej marki znajdują się na rynku i do jakich samochodów można je stosować?


Produkty marki Bosch odbierane są przez użytkowników jako te, które charakteryzują się najwyższą jakością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Wycieraczki Bosch produkowane są z myślą o bezpieczeństwie i komforcie jazdy - doskonale usuwają wszelkiego typu zabrudzenia oraz wodę z szyb, dlatego też, jako produkt najwyższej jakości, wykorzystywane są przez wielu producentów najwyższej klasy samochodów do wyposażenia standardowego najlepszych modeli seryjnych.

Wycieraczki Aerotwin

Bez wątpienia wycieraczki Bosch Aerotwin są jednymi z najbardziej innowacyjnych rozwiązań w zakresie usuwania deszczu oraz czyszczenia szyb w trakcie jazdy, wykorzystanych w samochodach osobowych. Obecnie można spotkać je nie tylko w samochodach nowych, w których stanowią element montowany fabrycznie, ale także dostępne są na rynku jako części samochodowe. Ten rodzaj wycieraczek zdobył już duże uznanie nie tylko wśród osób zawodowo zajmujących się samochodami, ale także pośród szeregowych kierowców, którzy docenili ich niewątpliwe zalety. Te wycieraczki Bosch to pierwsze bezprzegubowe wycieraczki na świecie. Dzięki swojej innowacyjnej budowie, na którą składa się głównie płaska i sprężysta szyna wycieraczek, doskonale dopasowują się do krzywizny każdej przedniej szyby samochodowej. Co więcej, są one niezwykle proste w mocowaniu – zapewnia to Adapter Quick Clip, który umożliwia zamontowanie wycieraczki Bosch Aerotwin na każdym standardowym ramieniu.

Wycieraczki Bosch Twin

To kolejny doskonały produkt marki Bosch, który bardzo dobrze sprawdza się w zakresie czyszczenia i odprowadzania wody z szyb. Ten rodzaj wycieraczek charakteryzuje się klasyczną, choć bardzo skuteczną budową opartą na wzmacnianym, metalowym ramieniu, dwojakim rodzaju wykorzystanej gumy, spojlerze dociskającym wycieraczkę do szyby nawet przy bardzo szybkiej jeździe oraz systemowi Quick Clip umożliwiającemu szybki montaż wycieraczki.
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.