Polityka


1: Jaworska polityka
W jaworskiej polityce od dwunastu lat dominującym ugrupowaniem politycznym jest Porozumienie Prawicy, na czele którego stoi burmistrz Jawora Artur Urbański. PP mające samodzielną większość w Radzie Miejskiej posiada pełnię władzy w grodzie św. Marcina.

2: Bunt przeciwko islamizacji Europy
Niedawno Europą wstrząsnęło wydarzenie mające miejsce na wyspach. Zamordowany został żołnierz. Był to jednak bestialski mord dokonany przez wyznawców islamu mieszkających w Anglii. Spowodowało to zamieszki i światową dyskusję na ten temat.

3: "Wolność" słowa i internetu
Ostatnio w USA oskarżono jednego z dziennikarzy o rozpowszechnianie poufnych informacji. Ostatecznie nie odpowie on za nic ale jeden z ambasadorów już tak. Powstaje pytanie jakim sposobem władzom udało się dotrzeć do informacji o tym skoro nikt się nie chwalił?

4: Pogrzeby prezydentów i sekretarzy
Przygotowania i oprawę pogrzebów przedstawicieli najwyższych władz ZSRR z pewnością można porównać pod tym względem do przepełnionych przepychem pochówków faraonów egipskich.


Strona 1 z 1
[1]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.