Pozostałe


1: Dlaczego warto skorzystać z porad prawnika?
Wielkie firmy nie mają zwykle problemów z tym, aby skorzystać z porad prawnika - codziennie podejmują ważne decyzje biznesowe, które mają wpływ na stan finansów ale też kondycję przedsiębiorstwa i jego pracowników. Jednak mniejsze firmy czy też osoby prywatne korzystają z tego typu usług rzadziej. Dlaczego?

2: Czym się zajmuje radca prawny i kiedy do niego pójść?
Przeciętny Kowalski zazwyczaj nie rozróżnia radcy prawnego od adwokata. Paradoksalnie, bardzo rzadko jest to przyczyną jakichkolwiek problemów, ponieważ większość spraw, z którymi udajemy się do adwokata, radca prawny załatwi dla nas bez najmniejszych problemów.

3: Zwyczaje pogrzebowe na świecie
Każda z kultur wypracowała sobie inną kulturę żegnania się ze zmarłymi. Na świecie spotkać można bardzo wiele rożnych, zupełnie odmiennych od naszych, sposobów chowania i przeprowadzania ceremonii pogrzebowych.

4: Jak bezpiecznie bawić się na dyskotece?
Prawdopodobnie większość – lub przynajmniej znaczna część – młodych ludzi dosłownie uwielbia bawić się na najróżniejszych dyskotekach. Trudno jednak jest się temu dziwić, bowiem miejsca takie faktycznie oferują doskonałą rozrywkę i unikalną okazję do oderwania się od całej swojej szarej codzienności.

5: Ciekawy zwyczaj zawitał do Polski
Od setek lat lampiony wprowadzały niesamowity nastrój zarówno we wnętrzach, jak i w ogrodach. Można je było stawiać czy wieszać w dowolnych miejscach, by zdobiły, oświetlały i nadawały odpowiedni klimat wieczorom.

6: Czym się zajmuje koroner?
Koroner to inna nazwa oznaczająca lekarza medycyny sądowej. Czym dokładnie zajmuje się osoba wykonująca ten zawód – jaki ma zakres obowiązków i kiedy możemy go spotkać na swej drodze życiowej?

7: Dobra zabawa i niebezpieczeństwa związana z odpalaniem fajerwerków.
Któż z nas nie lubi w sylwestra bądź też na wyjątkowe okazje oglądać pokazów sztucznych ogni? To wyjątkowo widowiskowe produkty, które dziś są na rynku sprzedażowym już od długich lat. Jak pokazuje choćby historia fajerwerków, Polsce są one obecne już od co najmniej kilkuset lat.

8: Roślinność – kwitnące piękno wspólnej przestrzeni
Prawdziwy boom budownictwa, który obserwujemy dziś w miastach, sprawia, że ich mieszkańcy zaczęli coraz większą uwagę przykładać do roślinności. A przed lokalnymi samorządami stanęło poważne wyzwanie.

9: Z czego składają się tłumaczenia techniczne?
Decydując się na skorzystanie z jakichkolwiek usług tłumacza, zawsze warto dokładnie zapoznać się przede wszystkim z dziedzinami, w których specjalizuje się on.

10: Co obejmują tłumaczenia techniczne?
Decydując się na skorzystanie z jakichkolwiek usług tłumacza, zawsze warto dokładnie zapoznać się przede wszystkim z dziedzinami, w których specjalizuje się on.


Strona 1 z 10
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.