Relacje międzyludzkie


Podkategorie w tej kategorii:
1: 5 inspiracji na prezent komunijny
Czas przyjmowania przez dzieci sakramentu Komunii Świętej zbliża się wielkimi krokami. Mówiąc o tym wydarzeniu staramy się akcentować jego znaczenie dla wiary dziecka, trudno jednak ukryć, że nie jest to jedyny aspekt, który jest poruszany w jego kontekście.

2: Kiedy nowe przychodzi
Kiedy rodzi się nowy członek rodziny, świeżo upieczeni rodzice są zmuszeni do przyjęcia tabunu ciekawskich znajomych i rodziny. Taka wizyta może być powodem do stresu właściwie dla każdego członka rodziny.

3: Związki partnerskie w Polsce i na świecie
Pytanie o to, jakie jest położenie mniejszości seksualnych w Polsce budzi spore kontrowersje, jego ocena w dużej mierze uzależniona jest bowiem od tego, co uznamy za punkt odniesienia.

4: Sztuka wyboru prezentów
Sztuka wyboru prezentów wcale nie jest banalna. Świat jest pełen nieudanych prezentów i niezadowolonych obdarowanych. Jak kupować prezenty, aby wprawiały w radość, a nie w zakłopotanie?

5: Wymówka - kłamstwo czy wybawienie od problemów ?
Pewnie ani razu się nad tym nie zastanawiałeś, ale łatwiej jest nam użyć wymówki niż po prostu postawić sprawę jasno. Wiele osób zarzeka się, że wymówka to kłamstwo, że oni tego nie robią, że to jest nieetyczne i tak dalej Prawda jest jednak troszeczkę inna.

6: Pieniądze szczęścia nie dają.
Pieniądze szczęścia nie dają ale za ich pomocą możemy wiele zmienić. Czasem dzięki nim możemy poprawić humor nie tylko sobie ale również bliskiej nam osobie, a czasem mogą one zaważyć na całym naszym życiu.

7: Pomysły na prezent dla kobiety
Okazji do zrobienia prezentu swojej drugiej połowie nie brakuje, istnieje jednak ryzyko, że wreszcie zabraknie nam pomysłów na prezent. Przedstawiamy więc kilka pomysłów na wyjątkowy prezent dla niej. Dobierzmy go tak, aby idealnie pasował do charakteru naszej wybranki.

8: Paparazzi- zmora celebrytów
Paparazzi to zawód, kojarzący się większości z nas z człowiekiem, który dla ciekawego zdjęcia celebryty jest w stanie zrobić niemal wszystko. Nie cofnie się przed naruszeniem jego prywatności, podglądaniem w najbardziej intymnych sytuacjach czy nawet.. przekupieniem pracujących dla niego osób.

9: Pomysł na urodziny wolności
Większość ludzi rozumie zasadność świętowania urodzin. To przecież oczywiste, że powstanie nowego życie wymaga celebracji. Czy jednak narodziny wiążą się tylko z porodówką? Co na przykład z drugimi narodzinami, tymi metaforycznymi? Jest wiele momentów przełomowych w naszym życiu, myślę że także im należy się miejsce w harmonogramie imprez. Dziś podejmę temat nieco kontrowersyjnego święta, czyli święta wolności w postaci imprezy... rozwodowej.

10: Jak ubrać się na pogrzeb?
Pogrzeb to smutna uroczystość, w której żegnamy się z bliską lub znaną nam osobą. Pojawienie się na ceremonii pozwala nam na wyrażenie szacunku dla zmarłego. Należy pamiętać, ze szacunek ten wyraża się również w naszym stroju. Warto więc zastanowić się nad odpowiednim strojem.


Strona 1 z 4
[1]   [2]   [3]   [4]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.