Kobieta i mężczyzna


1: Zainwestuj w siebie kupując sexy bieliznę
Nic nie podbuduje tak naszej samooceny, jak akceptacja najbliższej nam osoby – męża, narzeczonego, partnera życiowego. Wiele kobiet boryka się z problemem samoakceptacji.

2: Strzyżenie u fryzjera czy w domu?
Większość z nas troszcząc się elegancki wygląd co jakiś czas wybiera się na wizytę do fryzjera. Jednak po wyjściu z salonu nasze włosy tracą swój urok. Aby ułożyć fryzurę musimy poświęcić nawet kilkanaście minut a i tak efekt nie do końca spełni nasze oczekiwania. W takim razie może lepiej jest strzyc się samemu?

3: Bielizna niejedno ma imię...
Dobrze dobrana i ładna bielizna można nie tylko poprawić kobiecie humor, ale i sprawić, że będzie ona lepiej wyglądała. Dlaczego? Bielizna powinna być jak druga skóra – jeśli odmacza się pod ubraniem, uwiera lub uciska ciało, to znaczy, że jest źle dobrana.

4: Jak kupować bieliznę?
Mimo tego, że bielizna jest niewidoczna, stanowi istotny element. Dlaczego? Dzięki niej możemy czuć się pewniej i przede wszystkim wyglądać lepiej. Należy jednak wybierać ją umiejętnie.

5: Gender – zmora współczesności?
Jeszcze niedawno zarówno zachowania, jak i moda czy role w życiu społecznym były ściśle rozdzielone. Obecnie granice między tym, co męskie i tym, co kobiece, zacierają się i coraz trudniej rozeznać, czy istnieją w ogóle jakieś normy społeczne, które jednoznacznie definiowałyby współczesną płeć kulturową, czyli tzw. gender.

6: Jak stać się kimś wyjątkowym dla dziewczyn
W życiu każdego faceta przychodzi taki okres, kiedy kumple to już niestety za mało. Chcą, aby u ich boku w końcu była fajna (i atrakcyjna) dziewczyna.

7: Śmierć bliskiego zagranicą
Śmierć jest zawsze sprawą tragiczną, zbyt nagłą i bolesną, jednak warto pomyśleć o niej zawczasu by wiedzieć jak można sobie z nią poradzić od tej nieludzkiej, formalnej strony.

8: Jak zmusić faceta do remontu?
Remont jaki jest – każdy wie. Właściwie to samo dotyczy faceta. Zmusić ten gatunek do pracy nadobowiązkowej to ciążka sprawa. Jak sprawić, żeby sam wziął się do odświeżenia domu?

9: Jak zastawić stół takie przyjęcie?
Wybija godzina 12 a ty już wiesz, że musisz zacząć przygotowywać dom na jedno z twoich kolejnych dużych przyjęć dla rodziny, przyjaciół i znajomych.

10: Randka inna niż wszystkie
Jeśli mamy dość banalnych, schematycznych spotkań, zabierzmy swoją sympatię na randkę inną niż wszystkie. Nawet w stałym związku, warto znów obudzić uśpioną magię.


Strona 1 z 3
[1]   [2]   [3]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.