Przyjęcie urodzinowe dla ukochanej

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: gryzipiorek

Czytano: 606 razy | Kategoria: Kobieta i mężczyzna | Ilość słów: 388 | Data: 18.05.12 | 0 komentarzyNieustanne sprawianie niespodzianek swojej ukochanej powinno być naturalnym obowiązkiem każdego mężczyzny – tak uważa większość kobiet. Może jest w tym trochę przesady (ale tylko trochę), jednak urodziny partnerki powinny być okazją do wykazania się inicjatywą.


Kto nie chciałby mieć wielkiego przyjęcia z muzyką i tańcami, ogromnym pysznym tortem, pokazem sztucznych ogni i górą prezentów. Prawie każdy. Chociaż nie we wszystkich przypadkach tak jest, bo są osoby, które nie preferują tak hucznych imprez. Dlatego właśnie to najbliższa osoba powinna organizować imprezę, bo zna najlepiej preferencje jubilata. Niektórzy nawet nie mogą słuchać o swoim przyjęciu urodzinowym, bo nie mogą pogodzić się z upływem czasu. Wtedy lepiej odpuścić i ograniczyć się do wręczenia prezentu – upominki zawsze mile widziane. Prezent musi trafiać w gust jubilata a nie darczyńcy – trzeba o tym pamiętać przy wyborze niespodzianki, co nigdy nie jest łatwe. Jeśli nie wiadomo, co kupić można dyskretnie podpytać przyjaciółkę partnerki lub jej matkę – one zawsze podsuną jakiś pomysł.

Jeśli chcemy zrobić na kobiecie naprawdę duże wrażenie, nie możemy poprzestać na kupieniu prezentu. Liczy się zaskoczenie. Każda kobieta będzie zachwycona przyjęciem zorganizowanym specjalnie dla niej. Forma nie jest tak ważna, bo każda rozsądna dama doceni przede wszystkim zaangażowanie włożone w organizację. Nawet przyjęcie w domu może być niezwykłe. Zaskoczenie będzie pełne, jeśli potajemnie zaprosimy do domu przyjaciół, którzy schowają się na moment wejścia i wyskoczą w umówionym momencie. Impreza w gronie najbliższych osób z dobrym jedzeniem i alkoholem to bardzo bezpieczne wyjście, które zadowoli jubilatkę, która jest duszą towarzystwa.

Natomiast jeśli chcemy, aby dzień urodzin był naprawdę wyjątkowy, to powinniśmy zaplanować coś bardziej oryginalnego. Przyjęcie urodzinowe w Krakowie? Dlaczego nie?! Przecież to doskonała okazja do tego, żeby zwiedzić byłą stolicę kraju a może jeszcze kopalnię soli w Wieliczce. Kraków to miasto, w którym można zaprosić kobietę na romantyczny spacer brzegiem Wisły i po Wawelu a potem na kolację w uroczej restauracji na starym mieście. Jeżeli wycieczka po Polsce wydaje się mało atrakcyjna, to można wybrać Paryż, którego niepowtarzalny klimat zapamiętuje się na zawsze, lub egzotyczne kraje, gdzie można wygrzać się na gorącej plaży i orzeźwić morską kąpielą. Wszystko zależy od preferencji, pomysłowości oraz zasobności portfela.

 

 
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.