Kobiety


1: Regeneracja sił - kobiety w SPA
Kobiety mają na głowie ogromną ilość obowiązków. Tak, jak mężczyźni pracują zawodowo, dodatkowo muszą zajmować się domem i rodziną: gotują, sprzątają i zajmują się dziećmi. Na pozór wszyscy o tym pamiętają.

2: Perfekcyjna czy szczęśliwa?
Nikt z nas nie jest perfekcyjny i twierdzenie, że jest się świetną żoną, matką, gospodynią i szczęśliwą kobietą jest z założenia błędne. Może jednak istnieje jakiś sposób by pogodzić ze sobą obie te rzeczy?

3: Ciąża - wyjątkowy okres w życiu każdej kobiety
Bez względu na to czy od dawna starasz się zajść w ciąże czy nie planowałaś jej w najbliższym czasie to pozytywny wynik testu ciążowego zazwyczaj jest dość dużym przeżyciem.

4: Kobiety i rozwój osobisty
Współczesne kobiety dawno już przestały zadowalać się rolą żony i matki. Prowadzenie domu i skupienie się na życiu rodzinnym było głównym celem życia ich mam i babć. Dzisiaj jednak czasy się zmieniły i kobiety coraz częściej wybierają partnerski model rodziny.

5: Niebanalne fryzury intymne
Czasy, gdy spod kobiecej bielizny wystawały bujne czupryny na szczęście mamy już dawno za sobą. Dziś depilacja całego ciała, także miejsc intymnych, to podstawa higieny. Niewydepilowane pachy, nogi czy bikini budzą zniesmaczenie i są pielęgnacyjnym ‘ fo pa’.

6: Rodzaje torebek damskich
Jak wiadomo, rodzaje torebek to niekończąca się opowieść. Można wybierać we wzorach i barwach, a także wielkościach. Decydując się na dany rodzaj torebki,przeważnie myśli się o tym, czy będzie ona pasować dodanego stroju, czy butów.

7: O wyborze bielizny słów kilka
To, co niewidoczne ma czasami ogromne znaczenie. Tak właśnie jest z bielizną – nosimy ją pod ubraniem, co nie oznacza, iż nie powinna być ona dobrze dobrana i estetyczna.

8: Buty kobiecie - elegancja, ale również zagrożenie.
Kobiece buty potrafią być w zasadzie dziełami sztuki. Nie zważając na model butów, mają one wyglądać stylowo, podkreślać nogę, nadawać uroku dowolnej stylizacji i czasem w wypadku zaistnienia potrzeby także dodatkowych centymetrów posiadaczce.

9: Co zrobić, aby zamaskować brzuszek?
Powoli wiosenna atmosfera wylewa się na nasze ulice, gdzie w zawrotnym tempie przybywa wytrawnych biegaczy, rowerowców i spacerowiczów. W powietrzu, poza wiosennym duchem, przeważa natrętny duch odchudzania. Co zrobić, jeśli nadal mamy pamiątkę po wieczornych randkach z lodówką, a chcemy wyglądać szczuplej?

10: Planujemy ciążę
Artykuł poświęcony zagadnieniu planowania ciąży. Każda mama wie jak ważne jest być w dobrej formie przed zajściem w ciąże oraz jak wcześniejsze przygotowania pomagają przetrwać ten trudny okres.


Strona 1 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.