Kobiety


11: Ciążowe porady
Ciąża jest szczególnym okresem w życiu każdej kobiety. W ciągu tych kilku miesięcy czekamy, bowiem na narodziny swego potomka, który to wniesie w nasze życie ogromną ilość radości.

12: Leczenie bolesnych miesiączek
Czasami jest tak, że wydaje nam się, że jeżeli coś nam dolega, to leczenie będzie tak samo ciężkie jak ból, który odczuwamy w związku z tą chorobą. I pewnie właśnie z tego powodu kobiety obawiają się iść do ginekologa.

13: Pokaż mi swoją torebkę, a powiem ci kim jesteś
Kobieca torebka to wielka komnata mniej lub bardziej intymnych sekretów. Niejeden mężczyzna mocno by się zdziwił, widząc, jak różnorodne elementy można znaleźć w tym niepozornym schowku.

14: Postęp w dziedzinie piękna kobiet.
Czy możecie sobie wyobrazić świat bez kobiet? A czy kobiety potrafią sobie wyobrazić świat be szminek, tuszy do rzęs, kremów przeciwko zmarszczkom itd.

15: Kobieta i rozwód
Podobno proces rozwodowy jest gorszy od śmierci. Kiedy współmałżonek umiera, rana powstała po utracie bliskiej osoby leczy się tuż po pogrzebie. Natomiast cały proces rozwodu zajmuje miesiące lub nawet lata i zabliźnianie się ran zajmuje więcej czasu.

16: Bielizna korygująca sylwetkę
Podobno każda kobieta posiada jakieś kompleksy i o ile w niektórych przypadkach to nie dziwi, o tyle kompleksy u gwiazd filmowych czy modelek wydają nam się zazwyczaj nieco przesadzone.

17: Moja druga skóra
Człowiek żyjąc w społeczeństwie jest poniekąd zobligowany do tego by codziennie nosić ubranie. Jest to logiczne i wynikające z naszego rozwoju socjalnego.

18: Wybór dobrej jakości produktów
Znalezienie dobrej jakości produktów w atrakcyjnych cenach nie jest wcale łatwą sprawą. W takim przypadku potrzebujemy poświęcić znacznie więcej czasu na przeszukanie różnych ofert jakie możemy znaleźć nie tylko w tradycyjnych sklepach.

19: Zakupy produktów erotycznych
Nasze podejście do erotyki i seksu zmienia się pod wpływem różnych wydarzeń społecznych. W Polsce nie mieliśmy do czynienia z tak zwaną rewolucją seksualną jaką mogliśmy obserwować w krajach zachodnich.

20: Wygodne torby sportowe i saszetki
Torby sportowe są ważnym elementem wyposażenia każdego sportowca. Są pojemne, funkcjonalne i mogą pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy. Z reguły są one sporych rozmiarów, aby zmieścił się w nich strój sportowy oraz pozostałe drobiazgi.


Strona 2 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.