Kobiety


21: Opowieści z wieczoru panieńskiego…
Historia goni historię, choć na pewno im więcej osób uczestniczyło w danym wieczorze panieńskim, tym więcej opowieści krąży o imprezie. Mniej lub bardziej przesadzonych. Poniżej przytaczamy dwie – wprost z życia wyłowione.

22: O programie „Top Model. Zostań Modelką”
Program „Top Model. Zostań Modelką” dotarł do Polski, gdzie znalazł swoich zwolenników i przeciwników. W jego jury zasiadają znane osobistości świata mody, takie jak Joanna Krupa, która to została przewodniczącą programu, Karolina Korwin-Piotrowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński.

23: Dobra zabawa na wieczorze panieńskim
Każda kobieta przez ślubem chce doskonale zabawić się na wieczorze panieńskim. Jest to bowiem nie tylko tradycja, ale także chęć zabalowania przed obowiązkami, jakie czekają w małżeństwie.

24: Problemy z miesiączką
Syndrom napięcia przedmiesiączkowego, skurcze i wzdęcia to cena, jaką muszą płacić kobiety za zdolność rodzenia dzieci. Ich nadpobudliwość nie wynika ze złośliwości, lecz ma swoje podłoże biologiczne, dlatego ciężko jest zapanować kobiecie nad tym, co dzieje się wtedy w jej organizmie. Jak to załagodzić?

25: Kobieca (nie)dola
Wiele już powiedziano o losie kobiet, jednak nadal wiele jest do zrobienia. Jeśli temat ten dotyczy ponad połowy społeczeństwa, warto ponownie przyjrzeć się kondycji współczesnej kobiety

26: Słoneczna kąpiel
Jeśli opalacie się w solarium, ten artykuł może okazać się zbędny. Można jednak ostatnio zaobserwować istny renesans kąpieli słonecznych. W dobie ekologicznych postulatów i chęci częściowego powrotu do natury, opalanie wraca do łask.

27: Damska koszula męska
W niewyjaśniony sposób często zdarza się tak, że kobieta zostaje (nie)szczęśliwą posiadaczką koszuli swojego partnera. Przypadkiem zostawi ją u niej lub pożyczy na wieczne nieoddanie. Niektóre kobiety doceniają wygodę, jaką daje spanie w takich obszernych i przewiewnych ciuchach.

28: Świat mody
Świat mody jest bardzo bogaty i rozbudowany – trendy zmieniają się dość często, a projektanci nie zwalniają tempa i wymyślają coraz to nowsze kreacje.

29: Piżama dla kobiety - prosta sprawa?
Do snu kobiety najczęściej zakładają piżamy. Niby niewiele osób ją widzi i jej wygląd nie ma tak naprawdę wielkiego znaczenia, jednakże jej wybór i skompletowanie generuje wiele problemów. Kobieta musi być przygotowana przecież na każdą okazję, nawet w domowych pieleszach.

30: Wspaniała kąpiel z aromaterapią
Któż nie lubi relaksować się we wannie po ciężkim dniu spędzonym za biurkiem? Ta relaksacyjna kąpiel doskonale sprawdza się nie tylko w sytuacjach wielkiego zmęczenia, ale również w sytuacjach stresowych, kiedy trzeba trochę odpocząć. Ten relaks jest najlepszym sposobem na pozbycie się zmęczenia i nie tylko.


Strona 3 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.