Kobiety


31: Jeśli panieński to tylko w SPA
Kobiety uwielbiają dobrze wyglądać. Pokusić się mogę nawet o stwierdzenie, że mają to wpisane w kod genetyczny. Nie zawsze jednak mają wystarczająco dużo czasu, żeby o siebie zadbać. Z tego też względu świetną okazją do nadrobienia tego będzie wieczór panieński w SPA.

32: Góralski panieński
Zima to czas, kiedy raczej nie organizuje się większych imprez. Zdecydowanie lepszymi porami roku ku tej okazji są wiosna i lato. Właśnie wtedy też organizuje się najwięcej wesel, imprez plenerowych czy integracyjnych. Co zrobić jednak, gdy wszystkie letnie terminy są zajęte? Rezygnować z zabawy?

33: Czego nie mówić podczas podrywania dziewczyn
Dowiedz się, od czego zacząć, jakich tematów się trzymać a czego lepiej nie mówić, i jakich rozmów nie zaczynać w trakcie podrywania dziewczyn. Sprawdź to już teraz.

34: Kobiety to nie posągi
Dowiedz się, jak prawdziwi uwodziciele myślą o kobietach, i dlaczego inni robią kolosalny błąd, myśląc zupełnie inaczej. Sprawdź to już teraz.

35: Kura domowa XXI wieku? Nigdy!
Współczesna pani domu w niczym nie przypomina kobiety, którą byłaby jeszcze kilka lat temu – jest wyzwolona, pełna nowych pomysłów, pewna siebie. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kuchnia jest jej królestwem, a nie więzieniem. Od czego zaczyna dzień i jaki ten ma przebieg?

36: Jak sprawić, aby Wasza koleżanka nie zapomniała panieńskiego?
Twoja koleżanka wychodzi za mąż, a Ty nie masz pomysłu na organizację imprezy dla niej? Czas mija nieubłaganie, a w głowie pustka, mimo że trzeba już rezerwować jakiś termin, ustalać szczegóły imprezy. Zastanawiasz się jak to będzie? Co może ucieszyć kobietę, która lubi dobrze wyglądać?

37: Wieczór panieński – kosztowne przedsięwzięcie
Ślub jest dużym wydarzeniem w życiu każdej kobiety – w końcu wychodzi za mężczyznę swojego życia. Stres potęguje się wraz ze zbliżającym się terminem, mimo że wszystko dopięte jest już na ostatni guzik – sukienka, sala, kościół, goście. To doskonały czas, żeby się odprężyć.

38: Panieńska fantazja – część druga
Żegnając dziewczęcą wolność, szykując się do ceremoniału zamiany wianka na małżeński czepiec, warto ostatni wieczór spędzić w serdecznym gronie najlepszych przyjaciółek. I wznieść toast za dobrą przeszłość oraz za jeszcze lepszą przyszłość!!!

39: Panieńska fantazja – część pierwsza
Dziewczyny lubią szaleć! Przyszłą pannę młodą obsypią więc stertą frywolnych prezentów, zaserwują pikantne (dosłownie i w przenośni) dania i kolorowe drinki. A przy tym zadbają, by ich przyjaciółka na długo zapamiętała pożegnanie stanu panieńskiego…

40: Jak źle zorganizować wieczór panieński? Najczęściej popełniane błędy
Wieczór panieński, to impreza, która zdarza się raz w życiu, nie licząc podobnych imprez koleżanek, które też zamierzają wyjść za mąż. Warto więc się do niej odpowiednio przygotować, niestety nie zawsze wszystko wygląda tak różowo, jak powinno.


Strona 4 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.