Bielizna korygująca sylwetkę

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Admin

Czytano: 563 razy | Kategoria: Kobiety | Ilość słów: 333 | Data: 19.06.12 | 0 komentarzyPodobno każda kobieta posiada jakieś kompleksy i o ile w niektórych przypadkach to nie dziwi, o tyle kompleksy u gwiazd filmowych czy modelek wydają nam się zazwyczaj nieco przesadzone.


Mówi się, że niezależnie od tego jaką ktoś posiada figurę i tak będzie miał jakieś kompleksy. Jaki jest najlepszy sposób na walkę z nimi? Wszyscy twierdzą zgodnie, że po prostu zaakceptowanie ich. Owszem, w niektórych przypadkach kompleksy mają swoje podstawy, wtedy można spróbować je korygować.

Wiele kobiet uważa na przykład, że ich kształty są zbyt wydatne, jednym słowem że mają nadmiar tłuszczyku. Zazwyczaj jeśli ktoś nie cierpi na otyłość w tym przypadku do pozbycia się kompleksów wystarczy dobra bielizna korygująca. Ostatnimi czasy kobiety odkryły jej uroki. I to nie tylko te, jak zwykło się mówić, puszyste. Także bardzo szczupłe panie zakładają coraz chętniej bieliznę korygującą na przykład pod wieczorowe opinające kreacje. Zapewnia to komfort, ponieważ nie trzeba wtedy martwić się o wystające fałdki, wiemy że nasza sylwetka wygląda po prostu idealnie.

Gdzie można kupić tego rodzaju bieliznę. W wielu miejscach. Możesz na przykład zamówić ją w Internecie, jednak zdecydowanie lepiej wybrać sklep z bielizną damską, ponieważ będziesz miała tam możliwość jej przymierzenia a jest to w tym przypadku bardzo ważne. Jest to bardzo istotne, ponieważ tego typu bielizna musi być dobrze dopasowana do sylwetki, w innym przypadku nie będzie prawidłowo spełniała swojej korygującej roli. Najlepiej jest więc po prostu ją przymierzyć i sprawdzić, czy wyglądamy i czujemy się w niej dobrze.

W końcu jeśli będzie niewygodna i będziemy odczuwały dyskomfort przy jej noszeniu, nie będzie nam to sprawiało przyjemności. Właśnie dlatego zdecydowanie lepiej kupować bieliznę korygującą w sklepie niż za pośrednictwem Internetu, ponieważ będziemy miały możliwość bezpośredniego jej przymierzenia, a jak wspomniałam jest to istotne, dla naszego komfortu i dobrego samopoczucia. Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie bieliznę korygującą.
Podpis

M.B.


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.