Co zrobić, aby zamaskować brzuszek?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: EP

Czytano: 959 razy | Kategoria: Kobiety | Ilość słów: 384 | Data: 12.03.13 | 0 komentarzy



Powoli wiosenna atmosfera wylewa się na nasze ulice, gdzie w zawrotnym tempie przybywa wytrawnych biegaczy, rowerowców i spacerowiczów. W powietrzu, poza wiosennym duchem, przeważa natrętny duch odchudzania. Co zrobić, jeśli nadal mamy pamiątkę po wieczornych randkach z lodówką, a chcemy wyglądać szczuplej?


Jest kilka trików, które sprawiają, że wyglądamy, jakbyśmy zrzuciły parę kilo, mimo że nawet nie kiwnęłyśmy palcem, aby cokolwiek zmienić. Wystarczy zastosować kilka małych optycznych sztuczek, aby poczuć się kilka kilko mniej już teraz. Podstawą naszej metamorfozy będzie odpowiedni dobór garderoby, a także pozytywne nastawienie (te zawsze dodaje nam urody).

Luźny styl bycia. Luźne ubrania to idealny sposób na optyczne wysmuklenie swojej sylwetki. Nie próbuj więc na siłę wciskać się w zakurzoną garderobę z magicznym: M/S na metce. Odpuść sobie także ubrania, w których : „wciągnę brzuch i jeszcze się zmieszczę”. Nic tak nie rujnuje naszego smukłego wizerunku tak, jak umęczona mina, i zimne poty wywołane zbyt długim wciąganiem brzucha. Nie jest tez szczytem seksapilu tłuszczyk odziany w tekstylną, wpijającą się ramkę. Wybieraj luźnie bluzki, ze sztywnych, nieco grubszych tkanin, a na nie możesz narzucić rozpiętą marynarkę, która podkreśli wcięcie w talii, nie ujawniając naszej osobistej oponki.

Nieco bardziej wymagającym sposobem na pozyskanie kilku komplementów na temat naszego postępu w odchudzaniu jest posiadanie takich samych bluzek, jednak w różnych rozmiarach. Nie jest to może rozwiązanie szczególnie ekonomiczne, jednak dla pań, które za wszelką cenę chcą poczuć się lepiej jest to sposób dobry, bo sprawdzony. Jeśli na co dzień nosimy naszą ulubioną koszulę w rozmiarze L, to któregoś kolejnego dnia, ubierzmy jej kuzynkę w rozmiarze XL. Dzięki temu w cudowny sposób nasza typowa koszula zacznie na nas wisieć, a to z pewnością optycznie odejmie nam kilogramów. Sposób nieco szalony, jednak czego się nie robi, aby poczuć się nieco lepiej.

Poza tym trzymajmy się typowych zasad, czyli unikajmy pogrubiających pasków poziomych, korzystajmy zaś z tych pionowych. Unikajmy także błyszczących tkanin i zbyt krótkich bluzek. Wybierajmy także modele, które są rozszerzane pod biustem, maskując nasz brzuszek. Pamiętajmy także o tym, że możemy poprawiać nasz wizerunek bielizną korygującą i zmysłowymi gorsetami. Obecnie bielizna korygująca jest na tyle atrakcyjna, że z powodzeniem może być ozdobą i kuszącym dodatkiem, a nie tylko wstydliwym sekretem.




Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama




Najaktywniejsi autorzy



Zakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie






© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.